Konto plus premia 200 zł w promocji Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

Promocja została zakończona.
„Konto plus premia” to nowa promocja banku BGZ BNP Paribas, w której za założenie Konta Optymalnego możesz zyskać premię o łącznej wartości 200 zł. Warunkiem jej uzyskania jest aktywne korzystanie z konta przez okres 3 miesięcy. W promocji przewidziano rejestrację tylko 1 500 wniosków. 

Co mogę zyskać?

W promocji „Konto plus premia” możesz zdobyć nagrodę pieniężną o łącznej wartości 200 zł. Pierwszą premię w wysokości 50 zł zdobędziesz w kwietniu po założeniu Konta Optymalnego i aktywowaniu aplikacji mobilnej GOmobile. Kolejne dwie premie w wysokości 50 zł i 100 zł otrzymasz po zapewnieniu wpływu na konto kwoty 1 000 zł  i wykonaniu płatności kartą debetową na kwotę 300 zł  w maju, czerwcu i lipcu 2019 roku. Premię 50 zł otrzymasz po spełnieniu warunków w maju 2019 roku, a premię 100 zł po spełnieniu ich w czerwcu i lipcu 2019 roku.

Kto może wziąć udział w promocji „Konto plus premia„?

W promocji „Konto plus premia” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

200 zł za otwarcie Konta Optymalnego

Aby zdobyć nagrody o łącznej wartości 200 zł będziesz musiał spełnić wszystkie poniższe wymagania:

 • najpóźniej do 7 kwietnia 2019 roku:
  • zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 22 kwietnia 2019 roku podpisz umowę ramową o Konto Optymalne, kartę debetową i usługi bankowości elektronicznej,
 • do 30 kwietnia 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię w wysokości 50 zł. Kolejne dwie otrzymasz po spełnieniu w maju, czerwcu i lipcu 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, następujących wymagań:

 • zapewnij łączny wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł. Wpływ ten nie może pochodzić z Twojego konta w BGŻ BNP Paribas, ale może pochodzić z konta w innym banku. Nie może to być również wpływ gotówkowy.
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Transakcje te możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych, a także w sklepach internetowych.

Przekazanie nagród

O przyznaniu pierwszej i drugiej premii, każda w kwocie 50 zł,  zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 19 czerwca 2019 roku. Po jej otrzymaniu powinieneś zalogować się na stronie promocji najpóźniej do 25 czerwca 2019 roku w celu uzupełnienia swoich danych, w tym podania numeru nowo otwartego rachunku. Premię otrzymasz na swoje nowo otwarte Konto Optymalne do 31 czerwca 2019 roku.

Informację o przyznaniu trzeciej premii w wysokości 100 zł otrzymasz do 19 sierpnia 2019 roku. Premię Bank przeleje na Twoje konto do 31 sierpnia 2019 roku.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej. Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.