Darmowe Konto w pełni z rocznym zwrotem 720 zł za płatności kartą w eurobanku.

Konto w pełni to nowy rachunek osobistych Eurobanku. Oprócz niego w ofercie znajduje się konto Junior i rachunek standardowy. Nowy rachunek jest bezwarunkowo darmowy. Został także wprowadzony nowy program moneyback „Codziennie zyskuję”, dzięki któremu właściciele kont będą mogli zyskać 720 zł w ciągu roku.

Darmowe Konto w Pełni

Nowe Konto w pełni zastąpiło zastąpiło z dniem 4 sierpnia 2018 roku konto Active, Prestige oraz Na co dzień. Dalej w ofercie eurobanku pozostaje konto Junior i konto standardowe.

W przeciwieństwie do wycofanych rachunków otwarcie i prowadzenie Konta w pełni jest bezwarunkowo darmowe. Do konta wydawana jest karta debetowa Visa Electron lub MasterCard Debit. Karta nic nie kosztuje, o ile zostanie za jej pośrednictwem wydana kwota 400 zł. W przeciwnym wypadku Euro Bank pobierze opłatę 4,90 zł.

Gotówkę za darmo można wypłacić z bankomatów własnych. W przypadku pozostałych bankomatów w kraju eurobank nie pobiera opłaty, jeśli zostanie wypłacona kwota powyżej 100 zł. Wypłata kwoty niższej niż 100 zł skutkuje opłatą w wysokości 1,90 zł. Wypłacić i wpłacić gotówkę bez opłaty można również w oddziałach Banku.

Konto można założyć na tej stronie Euro Banku. Tabelę opłat i prowizji znajdziesz na tej stronie.

Program Codziennie Zyskuję

Wraz z pojawieniem się nowego konta z dniem 1 września 2018 roku wystartuje nowy program „Codziennie Zyskuję”. Podobnie jak w dotychczasowym programie „Rodzina i Przyjaciele” można w nim zyskać rocznie zwrot za wykonane transakcje w wysokości 720 zł. Maksymalny zwrot w danym miesiącu nie może być wyższy niż 60 zł.

Obecni klienci eurobanku, którzy są uczestnikami programu „Rodzina i Przyjaciele” już teraz mogą zgłosić swój udział w nowym programie. W tym celu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na tej stronie eurobanku do 31 sierpnia 2018 roku.

Podstawowe zasady nowego programu są identyczne jak programu „Rodzin i Przyjaciele”. Za wydatki kartą przeznaczone na sport, rozrywkę, rekreację i urodę  uczestnik programu otrzyma zwrot w wysokości 5% wartości wszystkich transakcji. Transakcje identyfikowane są poprzez kody MCC. Wykaz premiowanych sklepów znajdziesz w regulaminie programu.

Nowością w nowym programie jest uzależnienie wypłacenia zwrotu od spełnienia jednego z poniższych warunków aktywności. W każdym miesiącu należy:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1500 zł (wpływ może pochodzić z własnego konta w innym banku), lub
  • zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium na konto w kwocie min. 500 zł.