Wyśmienite konto z Tchibo w eurobanku

Eurobank przygotował kolejną akcję pod nazwą Wyśmienite konto z Tchibo, w ramach której za złożenie konta osobistego można otrzymać zwrot za zakupy w sklepach Tchibo w wysokości 270 zł. Dodatkowo przez okres jednego roku bank nie będzie pobierał opłaty za konto i kartę.

W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które nie posiadały konta osobistego w Euro Banku w okresie ostatnich 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji. Z promocji wykluczone są również osoby, które były współposiadaczami konta w tym okresie.

Kolejnym wymogiem udziału w akcji jest dokonanie w okresie od 16 sierpnia 2016 roku do 31 października 2016 roku zakupów w sklepie stacjonarnym lub internetowym Tchibo. Zakup powinien być udokumentowany fakturą lub paragonem.

Przebieg promocji zależy od wyboru rodzaju zakupu w sklepie Tchibo. Jeśli wybierzemy zakup ekspresu Caffisimo za min.199 zł zwrot nagrody nastąpi w okresie 9 miesięcy. W przypadku zakupu za minimum 50 zł, przy czym jednym z artykułów musi być przynajmniej jedno opakowanie kapsułek, zwrot nagrody nastąpi w ciągu 12 miesięcy.

Warunki udziału w akcji Wyśmienite konto z Tchibo

Warunkiem przystąpienia do promocji w akcji Euro Banku i Tchibo jest spełnienie następujących warunków:

 • do 31 października 2016 roku:
  • dokonać zakupu w sklepie stacjonarnym lub internetowym Tchibo dowolnego ekspresu Caffisimo za minimum 199 zł lub zakupu za minimum 50 zł obejmującego przynajmniej jedno opakowania kapsułek Cafissimo,
  • zarejestrować się w promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji lub w placówce Banku podając imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, pesel, numer paragonu lub faktury oraz kwotę i datę zakupu, a także złożyć wniosek o konto Active lub Prestige,
 • do 14 listopada 2016 roku – podpisać umowę o konto i kartę debetową w wybranym pakiecie Active lub Prestige. Osoby zakładające konto w placówce Banku mają czas na podpisanie umowy tylko do 31 października 2016 roku.

Nagrody akcji Wyśmienite konto z Tchibo

W ramach akcji uczestnik promocji dostanie dwie nagrody. Pierwszą nagrodą jest zwolnienie z niektórych opłat związanych z prowadzonym kontem. Drugą nagrodą jest kwota w wysokości 270 zł.

Zwolnienie z opłat

Osoby, które założą konto Active lub Prestige w ramach promocji Wyśmienite konto z Tchibo zostaną zwolnione przez okres 12 miesięcy z następujących opłat:

 • miesięcznej opłaty za prowadzenie konta,
 • miesięcznej opłaty za obsługę karty debetowej,
 • zwrotu opłaty za udzielenie limitu w koncie .

270 zł za zakupy kartą debetową

Otrzymanie kolejnej nagrody będzie wymagało wykonania w każdym miesiącu objętym promocją 3 zakupów na łączną kwotę minimum 50 zł. Przynajmniej jeden zakup w miesiącu musi być wykonany w sklepie stacjonarnym lub internetowym Tchibo.

Okres zwrotu nagrody uzależniony jest od tego czy wybraliśmy promocję z ekspresem czy z kapsułkami:

 • zakup ekspresu – zwrot nastąpi w ciągu 9 miesięcy. W pierwszych trzech miesiącach zwrot będzie wynosił 50 zł, a w kolejnych 6 miesiącach po 20 zł.
 • zakup kapsułek – zwrot nastąpi w ciągu 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu zwrot będzie wynosił 50 zł, a w kolejnych 11 miesiącach po 20 zł.

Nagrody będą  wypłacane w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu w którym warunki promocji zostały spełnione. Nie spełnienie warunków w jednym miesiącu nie wyklucza otrzymania nagrody w kolejnych miesiącach.

Szczegółowe warunki promocji z ekspresem znajdziesz tutaj, a z kapsułkami pod tym adresem.

Konto Active czy Konto Prestige – które wybrać?

Podstawowe różnice pomiędzy Kontem Active a Kontem Prestige przedstawione zostały w ponizszej Tabelce.

OpłatyKonto ActiveKonto Prestige
miesięczna opłata za prowadzenie konta9,00 zł21,00 zł
warunek uniknięcia opłatymin. 1500 zł wpływów na konto lub 15000 zł średnie saldo kontamin. 3000 zł wpływów na konto lub 50000 zł średnie saldo konta
wypłata z bankomatów w kraju0,00 zł0,00 zł
wypłata z bankomatów za granicą5,00 zł0,00 zł
opłata za wydanie karty debetowej0,00 zł0,00 zł
miesięczna opłata za obsługę karty debetowej4,90 zł4,90 zł
warunek uniknięcia miesięcznej opłaty za kartę debetowątransakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 400 złtransakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 500 zł

Naszą analizę Konta Active znajdziesz tutaj.