Weź kredyt gotówkowy BZ WBK i wygraj Opla Corsę.

BZ WBK Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. zorganizowało loterię promocyjną „Loteria Świąteczna” dla wszystkich, którzy do dnia 31 grudnia 2014 roku podpiszą z Bankiem Zachodnim WBK S.A. umowę o kredyt gotówkowy BZ WBK z ubezpieczeniem Spokojny Kredyt. Nagrodami w loterii promocyjnej jest 10 samochodów marki „Opel Corsa”.

Do kiedy muszę wziąć kredyt gotówkowy BZ WBK?

Czas trwania loterii przewidziano od 3 listopada 2014 r. do 28 marca 2015 roku. Wszyscy chcący wziąć udział w loterii muszą podpisać z bankiem Bank Zachodni WBK umowę o kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem Spokojny Kredyt do 31 grudnia 2014 roku. Najpóźniej do dnia 7 stycznia 2015 roku muszą podpisać umowę ubezpieczenia Spokojny Kredy z towarzystwem ubezpieczeniowym BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Wyłonienie zwycięzców i zakończenie loterii nastąpi do 28 marca 2015 roku.

Co jest przedmiot Loterii Promocyjnej?

Przedmiotem Loterii Promocyjnej jest kredyt gotówkowy udzielony przez Bank Zachodni WBK S.A. wraz z deklaracją przystąpienia kredytobiorcy do Pakietu Ubezpieczeń Kredytobiorców Kredytu Gotówkowego „Spokojny Kredyt”.

Nagrody w Loterii Promocyjnej.

Nagrodą w Loterii Promocyjnej jest 10 samochodów osobowych marki „Opel Corsa” w kolorze nadwozia srebrny sovereign o wartości 41 111 zł brutto. Losowanie nagród odbędzie się w siedzibie BZ WBK Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. w dniu 21 stycznia 2015 roku o godziny 12.00.

Jak przystąpić do Loterii Promocyjnej?

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy BZ WBK najpóźniej w dniu 31 grudnia 2014 roku, w:

  • placówce lub oddziale Banku Zachodniego WBK S.A.,
  • placówce agencyjnej działających pod nazwą Bank Zachodni WBK Partner,

lub poprzez:

  • infolinię Banku Zachodniego BZ WBK S.A.,
  • bankowość elektroniczną: BZWBK24 Internet oraz BZWBK24 Mobile.

Zgłoszenia w Loterii Promocyjnej należy dokonać po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej najpóźniej do dnia 7 stycznia 2015 roku poprzez wypełnienie formularza i doręczenie go do stosownego oddziału lub placówki lub poprzez Internet.

Szczegóły związane z loterią promocyjną znajdziesz w Regulaminie Loterii Promocyjnej „LOTERIA ŚWIĄTECZNA”.

Wszystko na temat ubezpieczenia Spokojny Kredyt znajdziesz na stronie BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych S.A.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o