Kredyt gotówkowy z portfelami Santander Bank.

„Mana Mana” to nazwa konkursu promującego kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank. Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank w terminie do 31 grudnia 2014 roku i odpowiedzieć na proste pytanie. Nagrodą jest 10 000 złotych przyznawane najbardziej ciekawym i kreatywnym odpowiedziom.

Zasady konkursu

Konkurs prowadzony pod nazwą „Mana Mana” rozpoczął się 12 listopada 2014 roku i potrwa do 28 maja 2015 roku. Chcąc wziąć udział w konkursie musisz spełnić dwa warunki:

  • najpóźniej do dnia 31 grudnia 2014 roku podpisać umowę z bankiem o kredyt gotówkowy, kredyt gotówkowy plus lub kredyt konsolidacyjny,
  • odpowiedzieć na pytanie: „Na co przeznaczysz wygraną w konkursie?”.

Nagrody konkursu

W okresie od 12 listopada 2014 r. do dnia 31 grudnia 2014 r. w każdym dniu roboczym zostanie wylosowana nagroda pieniężna w wysokości 10 000 złotych. Podstawą do jej przyznania jest odpowiedź na pytanie „Na co przeznaczysz wygraną w konkursie?”

Odpowiedź należy przesłać SMS-em na numer 70120 według następującego wzoru: SCB.12znakowyNumerUmowyoKredytGotówkowyTreśćZadaniaKonkursowego;

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o przyznanej nagrodzie telefonicznie w terminie do 3 dni roboczych od dnia wyłonienia laureatów. Lista zwycięzców jest również publikowana na stronie banku.

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank.

O kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank mogą się starać zarówno klienci banku, jak i osoby, które nie posiadają żadnego rachunku w banku. Klienci banku mogą liczyć na kwotę kredytu od 500 złotych do 25 000 złotych, nowy klient tylko na kwotę od 500 do 10 000 złotych.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o