Kredyt z RRSO 0% za darmową kartę Citi Simplicity w Citi Handlowy

Promocja została zakończona w dniu 21 maj 2019 roku.
Spłacasz kredyty? Sprawdź promocję Citi Handlowy, w której za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity otrzymasz kredyt na spłatę swojego zadłużenia w innym banku z RRSO wynoszącym 0%.

Kto może skorzystać z oferty Citibanku?

Promocja  „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity –  edycja II”  skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2017 roku.

Warunkiem ubiegania się o karty kredytowe Citibanku jest spełnienie następujących wymagań:

  • osoba fizyczna – wiek 18 lat, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadanie dochodów netto nie mniejszych niż 1 200 zł,
  • osoba prowadząca działalność gospodarczą – wiek 18 lat, prowadzenie działalności przez okres 2 lat i dochód netto minimum 2 500 zł.

Z promocji skorzystają wszystkie osoby, które posiadają kredyt lub kredyty w innych bankach niż Citi Handlowy i kredyty te widoczne są w Biurze Informacji Kredytowej S.A.

Jak są warunki promocji?

Warunkiem wzięcia uzyskania darmowej pożyczki jest spełnienie następujących wymagań:

  • do 21 maja 2019 roku wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie promocji oraz zaakceptuj regulamin promocji,
  • w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową  Citi Simplicity, w trakcie składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefonicznie,
  • dostarcz wymagane dokumenty, w tym aktualny dokument dochodowy – wykaz wymaganych dokumentów , które powinieneś dostarczyć znajdziesz w załączniku regulaminu promocji, o rodzaju dokumentu poinformuje Cię również Doradca Citibanku,
  • po akceptacji Twojego wniosku przez Citibank otrzymasz kurierem umowę, która powinieneś podpisać, a po kilku dniach od podpisania umowy otrzymasz kartę kredytową,
  • w trakcie zawierania umowy o kartę kredytową złóż dyspozycję wypłaty środków z limitu karty, którą rozłożysz na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”. Maksymalnie możesz możesz pożyczyć 10 000 zł i rozłożyć je na 12 rat. Kwota ta nie może być być wyższa niż Twoje kredyty widoczne w BIK. Wypłata środków musi być w formie przelewu.

Nagroda w promocji karty Citi Simpicity

Po spełnieniu warunków promocji w ciągu 2 dni środki z limitu kart zostaną przelane na Twoje konto. Nagrodą są promocyjne warunki przyznania pożyczki:

  • 0% – oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort”,
  • 0% – prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort”,
  • 0 zł  – miesięczna opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” (obejmuje okres na jaki został otwarty Plan spłat ratalnych „Komfort”).

Zgodnie z kalkulacją przedstawioną przez City Handlowy przy kwocie kredytu 7 500 zł  i okresie spłaty 12 miesięcy w równych ratach wysokości miesięcznej raty wyniesie 625 zł.

W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 10%.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.