Kupon do Empik o wartości 100 zł za otwarcie Konta 360º

Bank Millennium uruchomił w dniu dzisiejszym akcję promocyjną Konta 360º i Konta 360º Student. Za otwarcie jednego z rachunków oraz płatności kartą i płatności BLIK uczestnik promocji może otrzymać kupon do Empik o wartości 100 zł.

Promocja przeznaczona jest dla nowego klienta, który od dnia 1 kwietnia 2015 roku do dnia przystąpienia do promocji nie posiadał żadnego produktu w Banku, a także nie był współwłaścicielem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem czy kuratorem posiadacza rachunku. Z promocji wyłączone są również osoby, które nie były w tym okresie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej.

Warunkiem udziału w akcji jest spełnienie następujących warunków:

 • do dnia 28 lutego 2017 roku wypełnić formularz wniosku o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową na stronie promocji ,
 • do dnia 06 marca 2017 roku zawrzeć z Bankiem umowę o konto i kartę debetową do konta,
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych z wykorzystaniem poczty tradycyjnej, telefonu oraz kanałów elektronicznych i jej nie wycofa do końca trwania akcji.
 • do dnia 31 marca 2017 roku wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub za pośrednictwem usługi BLIK w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet na łączną kwotę minimum 360 złotych.

Kupon do Empik o wartości 100 zł

Po spełnieni wszystkich powyższych warunków uczestnik promocji otrzyma kartę podarunkową w postaci elektronicznej o łącznej wartości 100 zł. Karta podarunkowa uprawnia do zakupów w sklepie internetowym empik.com.

Przekazanie karty nastąpi za pośrednictwem internetu lub za pośrednictwem wiadomości SMS najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2017 roku. Nagroda otrzymana w wyniku Akcji nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji promocyjnej znajdziesz tutaj.

Charakterystyka Konta 360°

Opłata za prowadzenie konta, miesięczną obsługę karty debetowej oraz opłaty za wypłatę gotówki z bankomatów na terenie kraju uzależnione są od spełnienia warunku zapewnienia wpływu na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł i wykonania jednej płatności kartą debetową lub płatności BLIK.

Podstawowe parametry rachunku wyglądają następująco:

 • 0 zł – opłata za otwarcie konta,
 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta, jeśli warunek wpływu na konto kwoty 1 000 zł został spełniony, w przeciwnym razie opłata wynosi 8 zł,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna obsługa karty, jeśli warunek wpływu na konto kwoty 1 000 zł został spełniony, w przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą, jeśli warunek wpływu na konto kwoty 1 000 zł został spełniony. Jeśli warunek nie będzie spełniony wówczas opłaty za wypłaty z bankomatów będą wyglądać następująco:
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium,
  • 1 zł – wypłata gotówki z bankomatów BZ WBK i Cash4You,
  • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
  • 2,5% nie mniej niż 9 zł – wypłata środków z bankomatów za granicą.
 • 0 zł – realizacja polecenia zapłaty,
 • 0 zł – realizacja zlecenia stałego.

Konto 360° Student

Konto 360° Student przeznaczone jest dla osób od 18 do 26 roku życia. W odróżnieniu od Konta 360° Bank nie wymaga zapewnienia wpływu na konto jakiejkolwiek kwoty.  Wystarczy tylko wykonać jedną transakcję kartą debetową lub płatność BLIK, aby prowadzenie rachunku, miesięczna obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą były darmowe.

Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Wymagania akcji Banku Millennium są bardzo proste i spełnienie ich nie powinno sprawić dużych kłopotów. Atrakcyjna jest również kwota w wysokości 100 zł. I to by było na tyle, jeśli chodzi o plusy tej promocji.

Z minusów należy wymienić bardzo restrykcyjną definicję nowego klienta. Drugim minusem jest sama nagroda. Do tej pory Bank Millennium wypłacał nagrody pieniężne za otwarcie Konta 360. Tym razem nagrodą jest karta podarunkowa do empik.com. Stali klienci Empik’u mogą być usatysfakcjonowani, ale pozostali … niekoniecznie.