150 zł za otwarcie Konta 360° lub 360° Student w Money Mania 12

Wystartowała Money Mania 12 w ramach której za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student otrzymasz bon o wartości 150 zł do wydania na Allegro.

W obecnej edycji Money Mania 12 partnerami organizatora akcji portalu money.pl jest Bank Millennium. Za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student za pośrednictwem strony moneymania.pl możesz otrzymać bon podarunkowy w formie elektronicznej o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie allegro.pl w ciągu 180 od daty wydania.

Z promocji są wykluczone wszystkie osoby, które mają zawartą z Bankiem umowę dotyczącą świadczenia usług oraz osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza konta po dniu 1 kwietnia 2015 roku.

Jak wziąć udział w Money Mania 12

Warunkiem udziału w Money Mania 12 jest spełnienie przez Ciebie wszystkich poniższych wymagań:

 • do dnia 6 listopada 2017 roku
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji i załóż swój profil podając imię i nazwisko oraz adres email – pamiętaj o wyrażeniu zgód na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla celów prowadzonej promocji,
  • kliknij w link umieszczony w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji,
  • zaloguj się do swojego profilu w aplikacji Money Mania i kliknij w link „Weź udział”, który przeniesie Cię na stronę Banku, gdzie wypełnisz wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student i o kartę debetową. Pamiętaj, o wyrażeniu zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej oraz zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank i podmioty z nim powiązane oraz współpracujące (zgody te możesz anulować po otrzymaniu premii).
   o wyrażeniu zgody na
 • do dnia 10 listopada 2017 roku podpisz z Bankiem umowę o prowadzenie jednego z rachunków – Konto 360° lub Konto 360° Student i umowę o kartę debetową. Umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera lub w placówce Banku.
 • w listopadzie i grudniu 2017 roku w każdym z tych miesięcy zasil konto kwotą 1 000 zł oraz wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową za pośrednictwem karty debetowej lub usługi BLIK w sklepie stacjonarnym lub w Internecie. Nie brane są pod uwagę wypłaty gotówki z bankomatów, przelewy oraz płatności zwrócone.

Bon 150 zł do wykorzystania na Allegro

O przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony do 22 stycznia 2018 roku za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twój e-mail. Informacja o przyznaniu premii będzie również dostępna po zalogowaniu się na stronie promocji.

W przesłanej informacji będzie się znajdował unikalny kod przyznanego bonu. Kod ten będzie również widoczny w zakładce „Moje dane” po zalogowaniu się do aplikacji promocji.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Strona akcji Money Mania 12 znajduje się pod tym adresem.

Charakterystyka Konta 360°

Opłata za prowadzenie konta, miesięczną obsługę karty debetowej oraz opłaty za wypłatę gotówki z bankomatów na terenie kraju uzależnione są od spełnienia warunku zapewnienia wpływu na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł i wykonania jednej płatności kartą debetową lub płatności BLIK. Jeżeli ten warunek zostanie spełniony podstawowe opłaty przedstawiają się następująco:

 • 0 zł – opłata za otwarcie konta,
 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta, jeśli warunek nie spełniony opłata wynosi 8 zł,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna obsługa karty, jeśli warunek nie spełniony opłata wynosi 7 zł,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju, jeśli warunek nie spełniony wówczas opłaty za wypłaty z bankomatów będą wyglądać następująco:
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium,
  • 1 zł – wypłata gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,
  • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 2,5% nie mniej niż 9 zł – wypłata środków z bankomatów za granicą.

Konto 360° Student

Konto 360° Student przeznaczone jest dla osób od 18 do 26 roku życia. W odróżnieniu od Konta 360° Bank nie wymaga zapewnienia wpływu na konto jakiejkolwiek kwoty.  Wystarczy tylko wykonać jedną transakcję kartą debetową lub płatność BLIK, aby prowadzenie rachunku, miesięczna obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą były darmowe.

Analizę Konta 360° znajdziesz pod tym adresem.

Czy warto wziąć udział w promocji Money Mania 12

Warunki nowej edycji Money Mania 12 są bardzo proste. Wystarczy tylko w każdym z dwóch miesięcy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1 000 zł.  W zamian za to otrzymujemy bardzo atrakcyjne konto osobiste i dobrą premię gwarantowaną w wysokości 150 zł.

Opłata za otwarcie Konta 360° i wydanie karty debetowej nie jest pobierana. Opłaty za prowadzenie konta i opłaty za obsługę karty debetowej oraz opłat za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju unikniesz zapewniając każdego miesiąca wpływ na konto 1 000 zł i wykonując jedną transakcję bezgotówkową kartą płatniczą lub jedną płatność BLIK.

W przypadku rachunku Konto 360° Student prowadzenie rachunku jest darmowe. Bank pobiera miesięczną opłatę za obsługę karty debetowej w wysokości 4 zł, ale wystarczy wykonywać każdego miesiąca jedną transakcję bezgotówkową kartą lub jedną płatność BLIK, żeby jej uniknąć. Spełnienie tego warunku powoduje, że wypłaty z bankomatów w kraju są bezpłatne. Warunki te są do spełnienia przez każdego.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego warto rozpatrzyć udział w promocji Money Mania 12. Masz możliwość założenia bardzo atrakcyjnego konta osobistego oraz zgarnięcia wysokiej premii.

 

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Szczegółowy opis akcji Money Mania 12 znajdziesz w tym artykule. […]