Money Mania 13 – do 800 zł za otwarcie eKonta standard w mBanku

W dniu dzisiejszym wystartowała trzynasta edycja Money Mania. Za otwarcie eKonta standard możesz otrzymać bon o wartości 150 zł do wykorzystania na zakupy na eobuwie.pl  i 650 zł w postaci zwrotu za zakupy.

W akcji Money Mania 13 partnerem portalu money.pl jest mBank. Wspólna oferta skierowana jest do osób zainteresowanych otwarciem rachunku osobistego eKonto standard. W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które od dnia 1 stycznia 2016 roku do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

W ramach Money Mania 13 zostanie przyznany bon o wartości 150 zł na zakupy do sklepu eobuwie.pl od organizatora akcji portalu money.pl. Kolejna premia w wysokości 650 zł w postaci zwrotu za zakupy dokonane kartą lub BLIK’iem przyznana zostanie przez mBank. Dodatkowo Bank zwolni uczestników promocji z opłaty za obsługę karty debetowej i zagwarantuje niezmienność opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów przez okres 2 lat.

Warunki uczestnictwa w akcji Money Mania 13

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest spełnienie następujących wymagań:

 • do 31 marca 2018 roku powinieneś:
  • założyć swój profil na stronie MoneyMania podając imię i nazwisko oraz adres email oraz zaakceptować wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej akcji oraz regulamin promocji,
  • kliknąć w link zawarty w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji (obie czynności nie dotyczą osób, które posiadają już swój profil w aplikacji Money Mania),
  • kliknąć w link „Wyślij wniosek” dostępny w Twoim profilu, który przeniesie Cię na stronę mBanku,
  • wypełnić wniosek o rachunek eKonto standard i wyrazić zgodę na zwolnienie mBanku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu.
 • do dnia 25 kwietnia 2018 roku podpisz z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku eKonto standard,
 • do 30 czerwca 2018 roku wykonaj co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę – transakcjami tymi mogą być płatności kartą debetową, płatności w Internecie lub przelewy do innego banku. Nie są brane pod uwagę wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje anulowane.

Z jednego profilu możesz założyć tylko jedno konto.

Bon 150 zł do sklepu eobuwie.pl od Money.pl

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz od organizatora promocji portalu Money.pl bon o wartości 150 zł do sklepu eobuwie.pl. Bon zostanie przesłany na adres e-mail, który podałeś przy rejestracji, najpóźniej do 31 lipca 2018 roku. Bon będzie również widoczny na Twoim koncie w serwisie transakcyjnym. Na realizację bonu masz dwa miesiące licząc od 31 lipca 2018 roku. Szczegółowe zasady realizacji bonu znajdziesz tutaj.

Premia jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz  na stronie Money Mania.

Premia 650 zł od mBanku

Uczestnicy Money Mania 13  mogą skorzystać z promocji „Lepiej z eKontem” i zgarnąć dodatkowo premię 650 zł. Wartość premii stanowi moneyback w wysokości 4% za płatności kartą debetową lub/i płatności BLIKiem. Płatności te muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych.

W celu otrzymania zwrotu powinieneś spełnić każdego miesiąca przez okres kolejnych 5 miesięcy następujące warunki:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych kartą płatniczą i/lub za pośrednictwem usługi BLIK na kwotę nie mniejszą niż 250 zł,
 • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1 000 zł na nowo otwarte konto,
 • przynajmniej jeden raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki do jej otrzymania.

Dodatkowo mBank zwolni Cię z opłaty za obsługę karty debetowej oraz otrzymasz gwarancję niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat przez okres 24 miesięcy. Gwarancja ta dotyczy następujących opłat:

 • prowadzenia eKonta otwartego w ramach promocji,
 • wypłat z bankomatów wykonanych kartą wydaną do promocyjnego eKonta,
 • realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet.

Opis promocji znajdziesz tutaj.

Charakterystyka rachunku eKonto standard

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty – opłata nie jest pobierana, jeżeli w miesiącu zostanie wykonanych 5 transakcji kartą,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej tej kwoty opłata wynosi 1,30 zł,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Szczegółowy opis eKonta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Warunki zarówno akcji Money Mania 13 oraz promocji „Lepiej z eKontem” nie są wygórowane i ich spełnienie nie powinno stwarzać dużych trudności. eKonto to jeden z najlepszych rachunków charakteryzujący się niskimi kosztami. Biorąc udział w promocji obsługa karty debetowej jest darmowa przez okres dwóch lat. Dodatkowa gwarancja niezmienności opłat za konto, wypłaty z bankomatów w kraju i za realizację przelewów przez Internet czyni konto bardzo atrakcyjnym.

Jeśli nie masz jeszcze konta warto rozpatrzyć wspólną propozycję money.pl i mBanku i skorzystać z okazji do zarobienia dodatkowych 800 zł.