Money Mania 14 – bon 150 zł na Allegro za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Po mBanku przyszła kolej na Alior Bank w kolejnej edycji Money Mania 14. W nowej akcji możesz zdobyć bon o wartości 150 zł do wykorzystania w trakcie zakupów na Allegro. Warunkiem otrzymania nagrody jest otwarcie rachunku Konto Jakże Osobiste.

W edycji Money Mania 14 partnerem portalu money.pl jest Alior Bank. Wspólna oferta skierowana jest do osób zainteresowanych otwarciem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego Konto Jakże Osobiste. W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w okresie dwóch lat, licząc od dnia przystąpienia do promocji, nie posiadały konta  w Alior Banku oraz w Kantorze Walutowym Banku. Z promocji wykluczone są również osoby, które posiadały Kartę Kibica wydaną przez Alior Bank.

W ramach Money Mania 14 zostanie przyznany bon o wartości 150 zł na zakupy na Allegro od organizatora akcji portalu money.pl.

Jak zdobyć bon 150 na Allegro?

Bon o wartości 150 zł otrzymasz po spełnieniu wszystkich następujących wymagań:

 • do 13 maja 2018 roku zarejestruj się  na stronie MoneyMania 14 podając swoje imię i nazwisko oraz adres email, zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla celów prowadzonej akcji oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • kliknij w link zawarty w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji (opisane do tej pory czynności nie dotyczą osób mających już swój profil w Money Mania),
 • kliknij w link „Wyślij wniosek” dostępny w Twoim profilu, który przeniesie Cię na stronę Banku,
 • wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste,
 • do 31maja 2018 roku podpisz z Bankiem umowę o prowadzenie rachunku Konto Jakże Osobiste i umowę o kartę debetową i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank – zgody tej nie powinieneś odwoływać przed dniem 31 sierpnia 2018 roku,,
 • do 31 lipca 2018 roku zapewnij wpływ na konto łącznej kwoty w wysokości 1 000 zł oraz wykonaj co najmniej 3 transakcje na dowolną kwotę kartą debetową lub BLIKiem w sklepach usługowo – handlowych lub w internecie.

Z jednego profilu możesz założyć tylko jedno konto.

Wydanie i przekazanie nagrody

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz od organizatora promocji portalu Money.pl bon o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro.pl Bon zostanie przesłany na adres e-mail, który podałeś przy rejestracji, najpóźniej do 31 sierpnia 2018 roku. Bon będzie również widoczny na Twoim koncie po zalogowaniu w serwisie. Na realizację bonu masz sześć miesięcy licząc od dnia 31 sierpnia 2018 roku. Szczegółowe zasady realizacji bonu znajdziesz tutaj.

Premia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz  na stronie Money Mania.

Charakterystyka rachunku Konto Jakże Osobiste

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – prowadzenie rachunku, jeżeli właściciel rachunku nie ukończył 26 roku życia,
 • 10 zł – prowadzenie rachunku, opłata nie jest pobierana, jeżeli na rachunek wpłynie w danym miesiącu kwota 1 500 zł z innego banku lub konta firmowego w Alior Banku.
 • 10 zł – opłata za wydanie karty,
 • 5 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty debetowe, opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych,
 • 2,50 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,0 zł – wypłata gotówki w ramach usługi BLIK w bankomatach w kraju,.

Szczegółowy opis Konta Jakże Osobistego znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Warunki nowej akcji Money Mania 14 nie są wygórowane i ich spełnienie nie powinno być zbyt trudne. Wystarczy zasilić nowo otwarte Konto Jakże osobiste kwotą 1 000 zł i wykonać 3 płatności kartą debetową na dowolną kwotę. Po spełnieniu tych dwóch warunków otrzymasz od organizatora bon o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro.