Money Mania 19 – 140 zł za otwarcie eKonta osobistego w mBanku

Wystartowała promocja Money Mania 19, w której do wzięcia jest premia pieniężna w wysokości 140 zł. Warunkiem jej otrzymania jest założenie eKonta osobistego wraz z kartą debetową w mBanku i wykonanie 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych.

Kto może skorzystać z akcji Money Mania 19

W akcji Money Mania 19, której organizatorem jest firma Totalmoney sp. z o.o., może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i będąca nowym klientem mBanku. Nowy klient to osoba, która od dnia 1 stycznia 2017 roku do dnia przystąpienia do promocji nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

Co mogę zyskać?

W ramach Money Mania 19 zostanie przyznana nagroda pieniężna o wartości 140 zł. Warunkiem jej przyznania jest wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych o dowolnej wartości. W ramach akcji zostanie nagrodzonych tylko 2 000 uczestników, którzy jako jako pierwsi złożą  wniosek o eKonto osobiste i spełnią wymagania akcji.

Warunki uczestnictwa w akcji Money Mania 19

Chcąc zgarnąć nagrodę pieniężną w wysokości 140 zł powinieneś spełnić następujące wymagania:

  • do 13 września 2019 roku:
    • zarejestruj się  na stronie MoneyMania podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla celów prowadzonej akcji oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
    • kliknij w link zawarty w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji (opisane do tej pory czynności nie dotyczą osób mających już swój profil w Money Mania),
    • kliknij w link „Wyślij wniosek” dostępny w Twoim profilu, który przeniesie Cię na stronę mBanku, gdzie złożysz wniosek o eKonto osobiste i kartę debetową,
  • do 30 września 2019 roku podpisz z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku eKonto osobiste wraz z wydaną do niego kartą debetową,
  • do 15 października 2019 roku zaloguj się na stronie Money Mania i podaj numer nowo otwartego konta,
  • do 31 października 2019 roku wykonaj co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę – transakcjami tymi mogą być płatności kartą debetową, płatności w Internecie lub przelewy do innego banku. Nie są brane pod uwagę wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje anulowane.

Z jednego profilu możesz założyć tylko jedno konto.

Premia 140 zł

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz od organizatora promocji premię pieniężna o wartości 140 zł. Informację o jej przyznaniu dostaniesz w wiadomości mailowej w terminie do 25 listopada 2019 roku. Premia zostanie przelana na Twoje konto do 29 listopada 2019 roku. Do tego czasu powinieneś posiadać aktywne konto.

Premia jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Charakterystyka rachunku eKonto osobiste

eKonto osobiste to podstawowy rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy mBanku. Za otwarcie i prowadzenie rachunku nie poniesiesz żadnych opłat. Również darmowe są przelewy internetowe, w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego.

Kartę debetowa do konta otrzymasz za darmo. Jeśli wykonasz nią jedną transakcję bezgotówkową mBank nie pobierze miesięcznej opłaty za jej obsługę. Warto o tym pamiętać ponieważ opłata ta wynosi aż 7 zł.

Dobrą wiadomości jest brak opłaty za wypłatę gotówki od 100 zł wzwyż z bankomatów na terenie kraju. Jeśli wypłacisz mniejszą kwotę Bank ściągnie od Ciebie opłatę w wysokości 1,30 zł. Za granicą tylko za trzy pierwsze wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów zrobisz za darmo. Za każdą następną wypłatę zapłacisz 10 zł.

Podsumowanie

Warunki akcji Money Mania 19 są bardzo proste i ich spełnienie nie powinno sprawić dużych trudności. Wystarczy 5 transakcji bezgotówkowych, aby otrzymać premię pieniężną w wysokości 140 zł.

eKonto osobiste to jeden z najlepszych rachunków charakteryzujący się niskimi kosztami. Prowadzenie konta jest darmowe. Jedna transakcja bezgotówkowa wystarczy, by obsługa karty debetowej było bezpłatna. Gotówkę można wypłacić z bankomatów bez prowizji, jeśli kwota wypłaty wynosi co najmniej 100 zł.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego warto rozpatrzyć wspólną propozycję Totalmoney  i mBanku i skorzystać z okazji do zarobienia dodatkowych 140 zł.

 

 

Przydatne dokumenty: