Money Mania 7: 100 zł za Konto ZOŚKA PRO

Wystartowała kolejna Money Mania 7. Za założenie Konta ZOŚKA PRO można otrzymać premię w wysokości 100 zł. Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów Idea Banku.

Money Mania 7 skierowana jest do osób, które chciałyby korzystnie zainwestować swoje wolne środki. Portal money.pl i Idea Bank proponują konto oszczędnościowe ZOŚKA PRO, którego oprocentowanie aktualnie wynosi 3,00% w skali roku.

Minusem akcji jest fakt, że udział w niej mogą wziąć tylko nowi klienci Banku, którzy nie mieli jeszcze w Banku żadnego produktu i nie mają aktualnie złożonego wniosku o dowolny produkt Banku.

Warunki uczestnictwa w akcji Money Mania 7

W celu zdobycia premii gwarantowanej w wysokości 100 zł należy wykonać w ściśle określonych terminach odpowiednie czynności zawarte w regulaminie akcji. Każdy uczestnik powinien:

 • do dnia 17 lipca 2016 roku
  • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i założyć swój profil podając imię i nazwisko oraz adres email – należy pamiętać o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej akcji,
  • kliknąć w link zawarty w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji,
  • zalogować się na stronie Banku (klikając w link dostępny po zalogowaniu się na stronie promocji) i wypełnić wniosek o rachunek oszczędnościowy Konto ZOŚKA PRO. Należy pamiętać o wyrażeniu zgody na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu.
 • w ciągu 21 dni od dnia złożenia wniosku i nie później niż do dnia 14 sierpnia 2016 roku należy:
  • podpisać z Bankiem umowę o prowadzenie rachunku
  • zasilić rachunek jednorazowo kwotą nie mniejszą niż 1 000 zł.
 • również do 14 sierpnia 2016 roku należy zalogować się na stronie promocji i uzupełnić swoje dane podając numer nowo otwartego konta. Jest to bardzo ważne, ponieważ premia wypłacana jest przez money.pl i jeśli warunek ten nie zostanie spełniony premia może nie być wypłacona.

Należy również pamiętać, że z jednego profilu można założyć tylko jedno konto.

100 zł premii od Money Mania 7

Wszystkie osoby, które spełnią powyższe wymagania otrzymają od organizatora promocji premię w wysokości 100 zł.

O otrzymaniu premii organizator promocji Money Mania 7 powiadomi jej uczestników do 31 sierpnia 2016 roku za pośrednictwem e-maila. Informacja o przyznaniu premii będzie również dostępna – po zalogowaniu się – na stronie promocji.

Premia zostanie wypłacona do dnia 31 sierpnia 2016 roku.

Do promocji Money Mania 7 można przystąpić do 17 lipca 2016 roku. Jednak Idea Bank przewidział możliwość otworzenia tylko 500 rachunków, w związku z czym akcja może zakończyć się przed czasem. W przypadku większej liczby zgłoszeń o kolejności decydować będzie data podpisania umowy o rachunek Konto ZOŚKA PRO.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj. Strona akcji Money Mania 7 znajduje się pod tym adresem.

Rachunek oszczędnościowy Konto Zośka PRO

Konto Zośka PRO to rachunek oszczędnościowy Idea Banku z wysokim oprocentowaniem 3,00% w skali roku. Warunkiem jego uzyskania jest zdeponowanie środków, które muszą stanowić 10 krotność środków zgromadzonych na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Wszystkie środki, które będą stanowić nadwyżkę ponad 10-krotność środków ulokowanych na koncie oszczędnościowym będą oprocentowane tylko w wysokości 1,00% w skali roku.

Pozostałe parametry rachunku:

 • 0 zł – opłata za otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – pierwszy przelew wewnętrzny w miesiącu (internet, telefon oddział), każdy następny 5 zł,
 • 0 zł – przelew internetowy do innego banku w kraju,
 • 4,99 zł – przelew za pośrednictwem telefonu i w placówce banku do innego banku w kraju,
 • 0 zł – 2 przelewy natychmiastowe w miesiącu Express Elixir, każdy następny 3,50 zł,
 • 0 zł – 2 przelewy europejskie SEPA w miesiącu, każdy następny 3,99 zł
 • miesięczna kapitalizacja odsetek.

Do konta oszczędnościowego Konto Zośka PRO polecany jest rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto Idealne.

Naszą analizę Konta ZOŚKA PRO znajdziesz tutaj.

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o