Money Mania 11 – 750 zł za założenie eKonta standard w mBanku

W dniu dzisiejszym wystartowała jedenasta edycja Money Mania. Za otwarcie eKonta standard możesz otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com oraz 650 zł zwrotu za zakupy.

W akcji Money Mania 11 partnerem portalu money.pl jest mBank. Wspólna oferta skierowana jest do osób zainteresowanych otwarciem rachunku osobistego eKonto standard. W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które nie posiadały w banku żadnego produktu od 1 stycznia 2016 roku.

W ramach Money Mania 11 zostanie przyznany bon o wartości 100 zł na zakupy do sklepu empik.com od organizatora akcji portalu money.pl. Kolejna premia w wysokości 650 zł w postaci zwrotu za zakupy dokonane kartą lub BLIK’iem przyznana zostanie przez mBank. Dodatkowo Bank zwolni uczestników promocji z opłaty za obsługę karty debetowej i zagwarantuje niezmienność opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów przez okres 2 lat.

Warunki uczestnictwa w akcji Money Mania 11

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest spełnienie następujących wymagań:

 • do 17 września 2017 roku powinieneś:
  • założyć swój profil na dedykowanej stronie promocji podając imię i nazwisko oraz adres email oraz zaakceptować wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej akcji oraz regulamin promocji,
  • kliknąć w link zawarty w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji,
  • kliknąć w link „Wyślij wniosek” dostępny w Twoim profilu, który przeniesie Cię na stronę mBanku
  • wyraź zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu,
  • wypełnij wniosek o rachunek eKonto standard.
 • do dnia 30 września 2017 roku podpisz z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku eKonto standard,
 • do 31 października 2017 roku wykonaj co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę – może to być płatność kartą debetową, płatność w Internecie lub przelew do innego banku. Nie są brane pod uwagę wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje anulowane.

Z jednego profilu możesz założyć tylko jedno konto.

100 zł premii od Money.pl

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz od organizatora promocji portalu Money.pl bon o wartości 100 zł. Bon zostanie przesłany na adres e-mail, który podałeś przy rejestracji, najpóźniej do 30 listopada 2017 roku. Bon będzie również widoczny na Twoim koncie w serwisie transakcyjnym. Na realizację bonu masz 180 dni licząc od 30 listopada 2017 roku.

Premia jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz  pod tym adresem.

Premia 650 zł od mBanku

Uczestnicy Money Mania 11  mogą skorzystać z promocji „Lepiej z eKontem” i zgarnąć dodatkowo premię do 650 zł. Wartość premii stanowi moneyback w wysokości 4% za płatności kartą debetową lub/i płatności BLIK. Płatności te muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych.

W celu jego otrzymania powinieneś spełnić każdego miesiąca przez okres kolejnych 5 miesięcy następujące warunki:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych kartą płatniczą i/lub za pośrednictwem usługi BLIK na kwotę nie mniejszą niż 250 zł,
 • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1 000 zł na nowo otwarte konto,
 • przynajmniej jeden raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki do jej otrzymania.

Dodatkowo mBank zwolni Cię z opłaty za obsługę karty debetowej oraz otrzymasz gwarancję niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat przez okres 24 miesięcy. Gwarancja ta dotyczy następujących opłat:

 • prowadzenia eKonta otwartego w ramach promocji,
 • wypłat z bankomatów wykonanych kartą wydaną do promocyjnego eKonta,
 • realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet.

Opis promocji znajdziesz tutaj.

Charakterystyka rachunku eKonto standard

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty – opłata nie jest pobierana, jeżeli w miesiącu zostanie wykonanych 5 transakcji kartą,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Taryfę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Warunki zarówno akcji Money Mania 11 oraz promocji „Lepiej z eKontem” nie są wygórowane i ich spełnienie nie powinno stwarzać dużych trudności. eKonto to jeden z najlepszych rachunków charakteryzujący się niskimi kosztami. Biorąc udział w promocji obsługa karty debetowej jest darmowa przez okres dwóch lat. Dodatkowa gwarancja niezmienności opłat za konto, wypłaty z bankomatów w kraju i za realizację przelewów przez Internet czyni konto bardzo atrakcyjnym.

Jeśli nie masz jeszcze konta warto rozpatrzyć wspólną propozycję money.pl i mBanku i skorzystać z okazji do zarobienia dodatkowych 750 zł.

 

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Aktualnie eKonto można otworzyć w ramach promocji MoneyMania, gdzie za założenie eKonta można otrzymać premię w wysokości 750 zł. Opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]