400 zł za założenie eKonta w Money Mania 8

W dniu dzisiejszym wystartowała Money Mania 8. Za otwarcie rachunku eKonto można otrzymać premię w wysokości 400 zł. Warunki promocji nie są wygórowane, a premia bardzo atrakcyjna.

W kolejnej odsłonie Money Mania 8 partnerem portalu money.pl jest mBank. Wspólna oferta skierowana jest do osób zainteresowanych otwarciem rachunku osobistego eKonto standard. Mogą w niej wziąć wszystkie osoby, które nie posiadają w banku żadnego produktu od 1 stycznia 2015 roku.

W ramach Money Mania 8 zostanie przyznana premia od organizatora akcji w wysokości 100 zł i premia od mBanku w wysokości 300 zł. Podstawowym warunkiem zdobycia premii jest zarejestrowanie się do akcji, a następnie wzięcie udziału w promocji mBanku „Konto podwójnie zarabiające”.

Warunki uczestnictwa w akcji Money Mania 8

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest spełnienie następujących wymagań:

  • do dnia 28 sierpnia 2016 roku należy:
   • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i założyć swój profil podając imię i nazwisko oraz adres email – należy pamiętać o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej akcji,
   • kliknąć w link zawarty w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji,
   • zalogować się na stronie Banku (klikając w link dostępny po zalogowaniu się na stronie promocji) i wypełnić wniosek o rachunek eKonto standard. Należy pamiętać o wyrażeniu zgody na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu.
  • do dnia 11 września 2016 roku – podpisać z mBankiem umowę o otwarcie rachunku eKonto standard,
  • do dnia 2 października 2016 roku należy:
   • wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę – może to być płatność kartą debetową, płatność w Internecie lub przelew do innego banku. Nie są brane pod uwagę wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje anulowane.
   • zalogować się na stronie promocji i uzupełnić swoje dane podając numer nowo otwartego konta. Jest to bardzo ważne, ponieważ premia wypłacana jest przez money.pl i jeśli warunek ten nie zostanie spełniony premia może nie być wypłacona.

Należy również pamiętać, że z jednego profilu można założyć tylko jedno konto.

100 zł premii od Money Mania 8

Wszystkie osoby, które spełnią powyższe wymagania otrzymają od organizatora promocji premię w wysokości 100 zł.

O otrzymaniu premii organizator promocji Money Mania 8 powiadomi jej uczestników do 31 października 2016 roku za pośrednictwem e-maila. Informacja o przyznaniu premii będzie również dostępna – po zalogowaniu się – na stronie promocji.

Premia zostanie wypłacona do dnia 30 listopada 2016 roku.
Do promocji Money Mania 8 można przystąpić do 28 sierpnia 2016 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Strona akcji Money Mania 8 znajduje się pod tym adresem.

300 zł i oprocentowanie konta 3% od mBnaku

Osoby biorąca udział w promocji „Konto podwójnie zarabiające” mogą otrzymać następujące premie:

 • 300 zł – za płatności kartą debetową i płatności BLIK oraz wpływ kwoty min. 1000 zł na rachunek,
 • 3% w skali roku – oprocentowane eKonto.

300 zł za płatności kartą i płatności BLIK oraz przelew wynagrodzenia

Wartość premii stanowić będzie łączny zwrot w wysokości 2% za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą płatniczą i zwrot w wysokości 2% za płatności BLIK. Premia będzie wypłacana przez okres 6 miesięcy. Płatności te muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych i ich łączna wartość nie może być mniejsza niż 250 zł w danym miesiącu.

Dodatkowo w każdym miesiącu należy:

 • zapewnić przelew jednorazowy na nowo otwarte eKonto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł z dowolnego rachunku – nie może to być rachunek własny,
 • zalogować się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej.

Maksymalna premia w danym miesiącu kalendarzowym nie może być wyższa niż 50 zł. Łączna wartość premii z 6 miesięcy może wynieść maksymalnie 300 zł.

3% w skali roku oprocentowanie zgromadzonych środków

Promocyjne oprocentowanie eKonta standart  wynosić będzie 3% w skali roku przez okres 7 miesięcy począwszy od miesiąca podpisania umowy o konto osobiste. Oprocentowaniem tym objęte są środki tylko do kwoty 3 000 zł. Powyżej tej kwoty środki nie są oprocentowane.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Charakterystyka rachunku eKonto standard

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

   • 0 zł – otwarcie rachunku,
   • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
   • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
   • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
   • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty – opłata nie jest pobierana, jeżeli w miesiącu zostanie wykonanych 5 transakcji kartą,
   • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK,
   • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Taryfę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Warunki zarówno akcji Money Mania 8 oraz promocji „Konto podwójnie zarabiające” nie są wygórowane i ich spełnienie nie powinno stwarzać dużych trudności. eKonto to jedno z najlepszych kont charakteryzujące się niskimi kosztami. Opłata za obsługę karty jest bardzo łatwa do uniknięcia, tym bardziej że Bank nie definiuje wielkości kwoty transakcji.

Jeśli nie masz jeszcze konta warto rozpatrzyć wspólną propozycję money.pl i mBanku i skorzystać z okazji do zarobienia darmowych 400 zł.