Money Mania 9 – 100 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia

Ruszyła kolejna dziewiąta już edycja akcji promocyjnej Money Mania prowadzonej przez portal money.pl. Ponownie partnerem akcji jest Bank Zachodni WBK. Za założenie rachunku Konto Godne Polecenia możemy otrzymać premię w wysokości 100 zł.

Zasady udziału w Money Mania 9

W promocji możemy wziąć udział, jeśli nie jesteśmy posiadaczami konta w Banku Zachodnim WBK od dnia 2 listopada 2015 roku. Wzięcie udziału w promocji składa się z  trzech etapów – rejestracji do promocji, założenia rachunku Konto Godne Polecenia wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej w ramach promocji Banku Zachodniego WBK „Konto z kartą procentuje” oraz realizacji wymagań obu promocji.

Rejestracja w Money Mania 9

Pierwszym krokiem jaki musimy zrobić jest zarejestrowanie się do akcji Money Mani 9. W tym celu powinniśmy do dnia 30 listopada 2016 roku:

 • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i założyć swój profil podając adres e-mail oraz imię i nazwisko,
 • kliknąć w link umieszczony w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji,
 • zalogować się do aplikacji na stronie akcji i kliknąć w link, który przekieruje nas na stronę Banku Zachodniego WBK,
 • wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia oraz o kartę debetową Visa Sol i usługi bankowości elektronicznej (nie dotyczy osób, które już posiadają tę usługę). Musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych w celach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz musimy podać numer telefonu komórkowego do kontaktu.

Zawarcie umowy o Konto Godne Polecenia

Jeśli już zarejestrowaliśmy się do promocji i wysłaliśmy wniosek pozostaje nam zawrzeć umowę z Bankiem Zachodnim WBK. Czas na podpisanie umowy mamy do 31 grudnia 2016 roku. Umowę możemy podpisać wybierając jeden z dwóch sposobów:

 • za pomocą przelewu internetowego na kwotę 1 zł z naszego konta w innym banku. Należy pamiętać, aby nasze dane w obu Bankach były identyczne. Koniecznym będzie również załączenie skanu dowodu osobistego.
 • za pośrednictwem kuriera – umowę do podpisania dostarczy nam kurier w obecności którego ją podpiszemy. Skan dowodu osobistego należy przekazać kurierowi.

Realizacja wymagań promocji

Ostatnim warunkiem akcji promocyjnej Money Mania 9 jest zapewnienie w dwóch kolejnych miesiącach – grudzień 2016 i styczeń 2017 – wpływu lub wpływów na nowo otwarte Konto Godne Polecenia o łącznej wysokości 1 000 zł.

100 zł premii Money Mania 9

Wszystkie osoby, które spełnią powyższe wymagania otrzymają od organizatora promocji premię w wysokości 100 zł.

O otrzymaniu premii zostaniemy powiadomieni do 20 lutego 2017 roku za pośrednictwem e-maila. Możemy również zalogować się na stronie promocji, gdzie znajdziemy informację o przyznanej premii.

Po otrzymaniu informacji o przyznanej premii powinniśmy zalogować się na stronie promocji do dnia 27 lutego 2017 roku i podać numer swojego aktywnego Konta Godnego Polecenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ premia wypłacana jest przez money.pl i jeśli nie spełnimy tego warunku premii nie otrzymamy.

Regulamin promocji znajdziemy tutaj.

Promocja „Konto z kartą procentuje”

W ramach promocji „Konto z kartą procentuje” Bank Zachodni WBK przyzna nam przez okres 12 miesięcy do 31 listopada 2017 roku dodatkowy bonus w postaci podniesienia oprocentowania rachunku Konto Godne Polecenia. Wysokość oprocentowania dla środków do 4 000 zł włącznie będzie wynosić 4,00% w skali roku. Nadwyżka powyżej tej kwoty nie będzie oprocentowana.

Warunkiem przyznania bonusu będzie wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do Konta w każdym miesiącu. Nie spełnienie tego warunku w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości uzyskania bonusu w kolejnym miesiącu.

Promocja trwa do dnia 15 grudnia 2016 roku.

Regulamin promocji znajdziemy tutaj.

Konto Godne Polecenia

Poniżej zostały przedstawione podstawowe parametry Konta Godnego Polecenia:

   • 4% – oprocentowanie w skali roku do kwoty 4 000 zł, nadwyżka nie jest oprocentowana – dotyczy uczestników promocji „Konto z kartą procentuje”, standardowo konto nie jest oprocentowane,
   • 0 zł – otwarcie rachunku,
   • 0 zł – prowadzenie rachunku,
   • 0 zł – przelew za pośrednictwem BZWBK24 – przelew ELIXIR,
   • 0,50 zł – opłata za realizację zlecenia stałego,
   • 0 zł – opłata za realizację polecenia zapłaty,
   • 0 zł – wydanie karty debetowej Visa Sol,
   • 4 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty, opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu pięć transakcji bezgotówkowych,
   • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BZ WBK,
   • 3% min 5 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju.

Czy warto wziąć udział w Money Mania 9?

Warunki nowej edycji Money Mania 9 są bardzo proste i spełnienie ich nie powinno sprawić nam dużo kłopotów. Dotyczy to również warunków promocji Banku Zachodniego WBK. W zamian otrzymujemy premię w wysokości 100 zł oraz darmowe i oprocentowane konto osobiste.

Minusem Konta Godnego Polecenia jest karta debetowa. Opłaty miesięcznej  za obsługę karty debetowej łatwo unikniemy, ale za wypłaty z bankomatów nie należących do BZ WBK już całkiem sporo zapłacimy. Plusem może być fakt, że liczba bankomatów BZ WBK należy do jednej z największych w Polsce i nie będziemy musieli korzystać z bankomatów należących do innych podmiotów.