Zgarnij 200 zł za Konto Optymalne w promocji „Konto na karnawał” w BGŻ BNP Paribas

W związku z wyczerpaniem puli wniosków promocja została zakończona w dniu 5 luty 2019 roku.
Ruszyła nowa promocja „Konto na karnawał” w której możesz zyskać premię pieniężną w wysokości 200 zł. Warunkiem jej uzyskania jest otwarcie Konta Optymalnego i aktywne korzystanie z konta przez okres 4 miesięcy. W promocji przewidziano rejestrację tylko 1 500 wniosków. 

Co mogę zyskać?

W promocji „Konto na karnawał” możesz zdobyć 2 nagrody pieniężne o wartości 100 zł każda. Pierwszą nagrodę zdobędziesz aktywując aplikację mobilną GOmobile i zapewniając wpływ na konto kwoty 1 000 zł  w marcu i kwietniu. W celu zdobycia drugiej nagrody będziesz musiał w maju i czerwcu, w każdym z tych miesięcy, zapewnić wpływ na konto kwoty 1 000 zł  i wykonać 5 przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Kto może wziąć udział w promocji „Konto na karnawał„?

W promocji „Konto na karnawał” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

200 zł za otwarcie Konta Optymalnego

Aby zdobyć 2 nagrody o łącznej wartości 200 zł będziesz musiał spełnić wszystkie poniższe wymagania:

 • najpóźniej do 14 lutego 2019 roku:
  • zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w e-mailu.
 • do 28 lutego 2019 roku podpisz umowę ramową o Konto Optymalne, kartę debetową i usługi bankowości elektronicznej,
 • warunki do otrzymania pierwszej nagrody – do 31 marca 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile oraz w miesiącu marzec i kwiecień 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, zapewnij łączny wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł. Wpływ ten nie może pochodzić z Twojego konta w BGŻ BNP Paribas, ale może pochodzić z konta w innym banku. Nie może to być również wpływ gotówkowy.
 • warunki do otrzymania drugiej nagrody – w miesiącu maj i czerwiec 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, spełnij następujące dwa wymagania:
  •  zapewnij łączny wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł (warunki jak powyżej).
  • wykonaj co najmniej 5 przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile, nie brane są pod uwagę przelewy za pośrednictwem systemów płatności takich jak PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i inne. Można natomiast wykonać przelew na własne konto w innym banku.

Przekazanie nagród

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 19 maja 2019 roku. Po jej otrzymaniu powinieneś zalogować się na stronie promocji najpóźniej do 25 maja 2019 roku w celu uzupełnienia swoich danych, w tym podania numeru nowo otwartego rachunku. Nagrodę otrzymasz na swoje nowo otwarte Konto Optymalne do 31 maja 2019 roku.

Informację o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 19 lipca 2019 roku, a samą nagrodę Bank przeleje na Twoje konto do 31 lipca 2019 roku.

Na dzień przekazania nagród musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.