Nagroda 200 zł za Konto Godne Polecenia i kartę kredytową w BZ WBK

Bank Zachodni WBK wznowił promocję w ramach której za otwarcie Konta Godnego Polecenia i zawarcie umowy o kartę kredytową możesz otrzymać premię w wysokości 200 zł.

Zasady nowej edycji promocji „200 zł na dzień dobry” nie różnią się zasadniczo od prowadzonych w zeszłym roku. Obecnie można otrzymać dwie nagrody – główną o wartości 150 zł i dodatkową o wartości 50 zł.

Podobnie jak w poprzednich promocjach udział mogą wziąć wszystkie osoby, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto nie posiadały lub nie były współposiadaczem żadnego rachunku osobistego w BZ WBK.

Z promocji wykluczone są również osoby, które w okresie 6 miesięcy poprzedzających dzień podpisania umowy o konto rozwiązały umowę o kartę kredytową.

Jak zgarnąć nagrodę główną?

W celu otrzymania nagrody głównej musisz spełnić następujące wymagania:

  • do 31 lipca 2017 roku wypełnić wniosek o prowadzenie konta osobistego na stronie internetowej banku, a następnie zawrzeć umowę o Konto Godne Polecenia,
  • w trakcie składania wniosku powinieneś wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych,
  • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto osobiste musisz złożyć wniosek o wybraną kartę kredytową i po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku zawrzeć umowę o kartę,
  • w miesiącu wydania karty lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym Bank wydał pozytywną decyzję kredytową, musisz dokonać łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową.

Jak otrzymać nagrodę dodatkową?

Warunkiem otrzymania nagrody dodatkowej jest spełnienie wszystkich wymagań dotyczących nagrody głównej oraz wykonanie przynajmniej jednej płatności Mobilną Kartą Kredytową w okresie 3 miesięcy od dnia wydania pozytywnej decyzji o przyznaniu karty.

Mobilna Karta Kredytowa wydawana jest do karty kredytowej w postaci aplikacji instalowanej na urządzeniu mobilnym.

Nagroda 200 zł za Konto Godne Polecenia i kartę kredytową

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymasz nagrodę główną w wysokości 150 zł i nagrodę dodatkową w wysokości 50 zł. Łącznie 200 zł.

Nagrody zostaną przekazana na nowo otwarty rachunek w 4-tym miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym Bank wydał pozytywną decyzję kredytową.

Należy pamiętać, aby do momentu otrzymania nagrody, nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych oraz nie zrezygnować z konta i z karty.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Godne Polecenia

Poniżej zostały przedstawione podstawowe parametry Konta Godnego Polecenia:

  • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • 0 zł – wydanie karty debetowej Visa Sol,
  • 4 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty, opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu pięć transakcji bezgotówkowych,
  • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BZ WBK,
  • 3% min 5 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju.
  • 0 zł – przelew krajowy za pośrednictwem bankowości elektronicznej – przelew ELIXIR.

Analizę Konta Godnego Polecenia znajdziesz pod tym adresem.

Podsumowanie

Nagroda 200 zł za Konto Godne Polecenia i kartę kredytową jest bardzo atrakcyjna. Konto Godne Polecenia jest rachunkiem darmowym. Minusem jest karta debetowa. Miesięczna opłata za jej obsługę wynosi 4 zł. Można jej jednak uniknąć wykonując pięć transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Spośród kart kredytowych najkorzystniejszą jest srebrna karta kredytowa MasterCard. Wykonując transakcje bezgotówkowe unikniesz opłaty rocznej i opłaty miesięcznej. Inną kartą może być Karta Kredytowa 1|2|3. Opłata miesięczna wynosi 10 zł i jest nie do uniknięcia. Plusem karty jest program rabatowy w ramach którego za zakupy w supermarketach spożywczych, na stacjach benzynowych i w restauracjach możesz otrzymać w ciągu roku zwrot w wysokości 760 zł.

 

 

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Nagroda 200 zł za Konto Godne Polecenia i kartę kredytową w BZ WBK"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Nagroda 200 zł za Konto Godne Polecenia i kartę kredytową w BZ WBK […]

[…] Szczegółowy opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]