O serwisie

Serwis iFUND24.pl poświęcony jest finansom osobistym i skierowany jest do osób fizycznych oraz do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Celem serwisu jest prezentowanie bieżących informacji dotyczących aktualnych ofert kredytów gotówkowych, kredytów mieszkaniowych, kredytów samochodowych, kredytów dla Młodych, kont bankowych, kont oszczędnościowych i lokat terminowych oraz innych produktów finansowych oferowanych przez banki i instytucje finansowe. Serwis umożliwia bieżące śledzenie informacji o aktualnych promocjach i konkursach organizowanych przez banki.

Na naszej stronie znajdują się również kalkulatory i wyszukiwarki kredytów, rankingi i porównywarki, których celem jest pomóc przy wyborze najlepszej oferty. Wszelkie zapytania w sprawie przedstawianych ofert należy kierować bezpośrednio do doradców finansowych banków i instytucji finansowych oferujących dany produkt.

Serwis iFUND24.pl nie odpowiada za oferty banków i instytucji finansowych, jak również za przedstawiane na stronach serwisu promocje i konkursy. Wszystkie zapytania, skargi czy uwagi należy kierować do oferentów określonego produktu.