Pakiet Konta w BZ WBK z nagrodami.

Bank Zachodni WBK rozpoczął kolejną promocję kont osobistych. W ramach promocji przewidziano dwie nagrody – voucher o wartości 20 zł do sklepu internetowego Empik oraz kartę prepaid o wartości 100 zł. Podstawowym warunkiem jest otwarcie jednego z trzech kont z oferty Banku za pośrednictwem Internetu.

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które w dniu 27 marca 2015 roku, czyli w dniu rozpoczecia promocji, nie posiadały rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku Zachodnim WBK. Warunkiem przystąpienia do promocji jest podpisanie umowy o Pakiet Konta najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2015 roku. Zakończenie promocji wraz z wydaniem nagród nastąpi do dnia 30 lipca 2015 roku.

Pakiet Konta

Pakiet Konta obejmuje jedno z trzech kont objetych promocją wraz z wydaną do tego konta kartą płatniczą oraz usługi bankowości elektronicznej BZWBK24. W ramach promocji możesz założyć jedno z następujących kont:

  • Konto Godne Polecenia,
  • Konto 123,
  • Konto 50+.

Nagrody

W ramach promocji możesz otrzymać po jednej nagrodzie z każdego rodzaju. Przewidziane są dwa rodzaje nagród:

  • voucher o wartości 20 zł do sklepu internetowego Empik,
  • karta prepaid o wartości 100 zł.

Voucher o wartości 20 zł do sklepu internetowego Empik

Warunkiem otrzymania nagrody jest wypełnienie wniosku o Pakiet Konta z podaniem wszystkich wymaganych danych na tej stronie internetowej banku BZ WBK, a następnie w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2015 roku podpisać umowę o Pakiet Konta. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31 maja 2015 roku na adres e-mail podany we wniosku o założenie Pakietu Konta.

Nagroda karta prepaid o wartości 100 zł

Jeśli podpisałeś umowę o Pakiet Konta i chcesz otrzymać kartę prepaid to musisz przez kolejne trzy miesiące, licząc od miesiąca następującego po miesiącu w którym podpisałeś umowę o Pakiet Konta, zapewnić wpływy na konto w wysokości nie mniejszej niż 800 zł. Nie mogą to być przelewy własne pomiędzy Twoimi rachunkami. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2015 roku na adres podany we wniosku o założenie Pakietu Konta.

Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie promocji „Kupon do EMPIKu z kontem mobilnym”.  Konto osobiste możesz założyć na tej stronie Banku Pakiet Konta, a tu Konto Godne Polecenia.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o