Batycki w Programie MasterCard Rewards

Kolejny bank, tym razem PKO BP, zorganizował dla swoich klientów promocję w ramach Programu MasterCard  Rewards. Promocja polega na zbieraniu punktów, które następnie zostaną zamienione na nagrodę, którą jest ekskluzywny damski portfel firmy Batycki.

Kto może przystąpić do Promocji w Programie MasterCard Rewards

Uczestnikami promocji mogą być tylko klienci banku PKO BP, którzy podpisali z bankiem umowę o wydanie i użytkowanie karty kredytowej PKO MasterCard Gold lub PKO MasterCard Platinum. Muszą oni być równocześnie uczestnikami Programu MasterCard Rewards.

Nagroda w Programie MasterCard Rewards

Nagrodą w promocji banku PKO BP jest ekskluzywny czarny portfel damski firmy Batycki.  W programie przewidziano do rozdysponowania pulę 400 sztuk. Aby otrzymać portfel musisz zgromadzić 100 punktów w przypadku karty MasterCard Gold i odpowiednio 133 punkty w przypadku karty MasterCard Platinium. Nagroda zostanie Ci przesłana kurierem na Twój adres korespondencyjny w terminie 21 dni roboczych licząc od dnia zdobycia wymaganych punktów.

Czas trwania Promocji

Promocja rozpoczęła się w dniu 3 listopada 2014 r. i trwać będzie do wyczerpania puli nagród, ale nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2014 roku. PKO BP na swojej stronie internetowej raz w tygodniu będzie podawał aktualną liczbę nagród pozostałych do rozdysponowania w Promocji. W przypadku wcześniejszego zakończenia promocji odpowiednia informacja również zostanie podana na stronie internetowej banku.

Zasady promocji w Programie MasterCard Rewards

Promocja polega na wymianie punktów zebranych w Programie MasterCard Rewards na nagorody. Organizatorem Programu MasterCard Rewards jest MasterCard. Jest to program lojalnościowy oparty na systemie gromadzenia punktów. Jeżeli nie jesteś jeszcze uczestnikiem Programu, a chcesz wziąć udział w promocji, musisz podpisać stosowny formularz. W tym celu powinieneś skontaktować się z Doradcą banku.

Zasady wymiany punktów

Punkty zdobywasz dokonując transakcji bezgotówkowych kartami kredytowymi w kraju i zagranicą. Aby otrzymać 1 punkt musisz wydać:

  • kartą PKO MasterCard Gold – 4 zł,
  • kartą PKO MasterCard Platinum – 3 zł.

Chcąc zdobyć nagrodę musisz dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 400zł. Szczegółowy opis zasad wymiany punktów znajdziesz na stronie PKO BP.

Więcej informacji na temat kart kredytowych banku PKO BP znajdziesz na stronach banku poświęconym kartom PKO Master Card Gold i PKO MasterCard Platinium.

Regulamin Programu MasterCard Rewards dostępny jest na stronie MasterCard.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o