Płać kartami Kantoru Walutowego Alior Banku i wygraj głośnik JBL Flip 4

Alior Bank uruchomił wakacyjną promocję zachęcającą wszystkich klientów do korzystania z Kantoru Walutowego. W akcji możesz otrzymać głośnik JBL Flip za aktywne korzystanie z kart walutowych. W promocji liczy się nie tylko liczba, ale i wartość wykonanych transakcji. W ramach akcji nagrody otrzyma tylko 111 osób. Promocja trwa do 31 sierpnia 2018 roku.

W promocji “Wakacje z kartami Kantoru Walutowego Alior Banku” mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, które zarejestrują się na stronie promocji. Osoby nie posiadające konta w Kantorze Walutowym mogą je założyć na tej stronie Alior Banku.

Warunki udziału w promocji

Aby wziąć udział w promocji musisz w okresie do 31 sierpnia 2018 roku:

  • zarejestrować się na tej stronie promocji podając adres e-mail przypisany do konta w Kantorze Walutowym,
  • płacić kartami walutowymi wydanymi do konta w punktach handlowych. Minimalna kwota pojedynczej transakcji nie może być mniejsza niż 5 EUR dla karty wydanej w euro, 5 USD dla karty w USD i 5 GBP dla karty w funtach.

Nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone i anulowane. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Nagroda głośnik JBL Flip 4

Nagrodą w promocji jest głośnik JBL Flip 4 o wartości 431,73 zł. Otrzyma go 111 osób, które wykonają największą liczbę transakcji kartami walutowymi. W przypadku tej samej liczby transakcji wygrywa osoba, której suma wszystkich transakcji jest wyższa. Jeśli karty są w różnych walutach, suma transakcji zostanie przeliczona na na złotówki po średnim kursie NBP z ostatniego dnia trwania promocji.

O przyznaniu nagrody uczestnicy promocji zostaną powiadomieni do 20 września 2018 roku poprzez przesłanie informacji, która będzie dostępna po zalogowaniu do Kantoru Walutowego. Głośniki zostaną przesłane do 30 września 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Kantor Walutowy Alior Banku

Alior Bank nie pobiera opłaty za korzystanie z Kantoru. Również nie pobierana jest opłata za otwarcie i prowadzenie rachunku walutowego. Do rachunków w EUR, USD i GBP wydawana jest bezpłatnie karta debetowa MasterCard Debit PayPass. Nie mniej w ciągu pół roku należy wykonać nią przynajmniej jedną płatność. Jeśli wymóg ten nie zostanie spełniony Bank naliczy opłatę w wysokości 15 zł. Wypłaty z bankomatów w kraju są bezpłatne. Za granicą pierwsza wypłata jest darmowa, każda kolejna kosztuje 9 zł.