Do 500 zł dla polecającego i 50 zł dla poleconego w „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank

Ruszyła druga edycja popularnego programu poleceń Getin Banku „Polecam Proste Zasady”. Za polecenie konta osobistego 5 osobom możesz otrzymać premię 500 zł. Za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków promocji osoba polecona otrzyma premię w wysokości 50 zł. 

Promocja zakończyła się w dniu 31 stycznia 2019 roku.

Kto może polecać konta i komu?

Chcąc polecać konta osobiste w programie poleceń „Polecam Proste Zasady” musisz być osobą pełnoletnią i posiadać konto osobistego w Getin Banku. Osoba, której przekażesz kod polecający, musi być pełnoletnia i nie posiadać konta osobistego w Getin Banku na dzień 1 listopada 2018 roku.

5 x 100 zł za polecenie konta osobistego

Chcąc polecać konto osobiste musisz spełnić następujące wymagania:

  • do 31 stycznia 2019 roku przystąp do programu „Polecam Proste Zasady” w celu otrzymania kodu polecającego (kody z poprzednich promocji nie są ważne). Do programu przystąpić możesz w placówce banku, za pośrednictwem infolinii lub w bankowości internetowej lub mobilnej.
  • wyraź zgodę na przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych i zgodę na otrzymywanie od Getin Banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zaakceptuj regulamin programu.

Teraz musisz zarekomendować Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble dowolnej liczbie osób i przekazać im swój kod polecenia. Nagrodę otrzymasz tylko za 5 osób, które otworzą konto osobiste i spełnią warunki promocji. Łącznie możesz otrzymać 500 zł.

50 zł dla osoby poleconej

Jeśli otrzymałeś kod polecenia i chcesz zgarnąć 50 zł musisz spełnić następujące wymagania:

  • złóż wniosek o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble na tej stronie Getin Banku, a następnie zawrzyj umowę o wybrany rachunek – w trakcie składania wniosku podaj otrzymany kod polecający,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na przekazanie przez Bank osobie polecającej informacji stanowiących tajemnicę bankową w zakresie niezbędnym do otrzymania przez nią nagrody,
  • w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł. Wpływ może może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Przekazanie premii

Premie dla polecającego i poleconego zostaną wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały wszystkie powyższe wymagania promocji. Na dzień wypłaty premii osoba polecająca i osoba polecona powinny mieć aktywne konto oraz aktywne wszystkie wyrażone wcześniej zgody.

Premie zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty Konta Proste Zasady

Konto Proste Zasady jest jednym z tańszych rachunków. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł, ale można jej uniknąć wykonując w miesiącu ją poprzedzającym przynajmniej jedną dowolną płatność kartą debetową lub BLIKiem. W przypadku osób w wieku od 18 do 26 lat prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe.

Za obsługę karty debetowej Getin Bank nie pobiera opłaty. Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów na terenie kraju jest darmowa.

Szczegółowy opis konta znajdziesz w tym artykule.