Power bank za 3 płatności kartą mobilną Visa w BZ WBK

Wnowej promocji „Zyskaj moc z kartą mobilną Visa” Bank Zachodni WBK promuje mobilne płatności zbliżeniowe. Wystarczy wykonać 3 transakcje zbliżeniowe telefonem, żeby otrzymać power bank z logo Visa.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci Banku posiadający mobilne karty płatnicze Visa. Wykonując nimi, w każdym z trzech kolejnych miesięcy, poczynając od listopada 2017 roku, przynajmniej jedną płatność otrzymają w nagrodę power bank z logo Visa o pojemności 4 000mAh. Nagrodę otrzyma tylko 1 000 osób, które jako pierwsze spełnią wymagania promocji.

Jak zgarnąć power bank?

Jeśli jesteś posiadaczem mobilnej karty debetowej Visa lub mobilnej karty kredytowej Visa wystarczy spełnić następujące warunki, aby otrzymać power bank:

  • do 31 stycznia 2018 roku zarejestruj się w promocji wypełniając formularz rejestracyjny, w którym podasz adres zamieszkania, numerem PESEL. Zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych niezbędnych do realizacji promocji.
  • w listopadzie, grudniu 2017 i w styczniu 2018 wykonaj, w każdym tych miesięcy, przynajmniej jedną transakcję tą samą kartą mobilną Visa.

Power bank z logo Visa otrzyma 1 000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana kurierem na adres wskazany przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym najpóźniej do 20 lutego 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj

Karta Visa-Mobile

Karta mobilna VISA (Visa-Mobile debetowa, Visa-Mobile kredytowa) umożliwia wykonywanie płatności zbliżeniowych osobom posiadającym urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android w wersji co najmniej 4.4 i wyposażone w technologię NFC.

Warunkiem korzystania z aplikacji jest zawarcie z bankiem umowy o mobilną kartę Visa. W tym celu wystarczy zalogować się do panelu BZWBK24 mobile wybrać opcję „Zapłać zbliżeniowo”, a następnie wybrać typ karty i zawrzeć umowę. Koniecznym będzie wskazanie rachunku, do którego karta mobilna ma zostać dodana.

Działanie mobilnej katy Visa jest podobne do karty plastikowej. Wystarczy odblokować telefon, włączyć funkcję NFC i zbliżyć go do terminala. W przypadku płatności powyżej 50 zł należy podać kod PIN.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o