Premia 1050 zł za otwarcie konta firmowego w Santander Bank Polska

Wystartowała nowa promocja, w której do zgarnięcia jest łączna premia o wartości 1050 zł. Warunkiem jej uzyskania jest otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia i aktywne korzystanie z niego przez okres 6 miesięcy. Dodatkowo właściciel rachunku zostanie zwolniony z wielu podstawowych opłat przez okres 24 miesięcy.

Premia 1050 zł plus preferencyjne warunki prowadzenia rachunku

Organizatorem akcji „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska” jest firma Bonnier Business Polska Sp. z o.o. właściciel portalu Bankier.pl. To właśnie ona wypłaci pierwszą premię w wysokości 150 zł za otwarcie rachunku firmowego i wykonanie jednej płatności kartą.

Biorąc udział w akcji Bankier.pl stajesz się równocześnie uczestnikiem promocji „Promocja dla przedsiębiorców” prowadzonej przez Santander Bank Polski. Płacąc kartą debetową za zakupy możesz otrzymać zwrot w danym miesiącu do kwoty 150 zł. Ponieważ zwrot będzie przyznawany przez okres 6 miesięcy łącznie możesz zyskać 900 zł. Dodatkowo otrzymasz preferencyjne warunki prowadzania konta przez okres 2 lat.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dla przedsiębiorców skierowana jest do osób fizycznych prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały żadnego rachunku bieżącego w Santander Bank Polska od dnia 24 czerwca 2018 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Osoby, które po dniu 23 czerwca 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji złożyły wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia i jest on w trakcie procedowania nie mogą wziąć udziału w akcji.

Do promocji można przystąpić do 5 sierpnia 2019 roku.

Premia 150 zł od Bankier.pl

W celu zdobycia premii pieniężnej 150 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • zarejestruj się na stronie promocji, a następnie za jej pośrednictwem przejdź na stronę Banku i złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia oraz wyraź zgodę na zwolnienie Santander Bank Polska z tajemnicy bankowej w zakresie prowadzonej promocji (między innymi przekazanie danych niezbędnych do wypłaty nagrody przez Bankier.pl),
 • w ciągu miesiąca od dnia złożenia wniosku, ale nie później niż do 5 września 2019 roku, zawrzyj umowę o prowadzenie konta,
 • w ciągu dwóch miesięcy od dnia zawarcia umowy, ale nie później niż do 5 listopada 2019 roku wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową lub BLIK lub przelew na dowolną kwotę (nie może to być przelew wewnętrzny).

O przyznaniu nagrody organizator promocji powiadomi wszystkich uczestników promocji najpóźniej do 31 grudnia 2019 roku. Wiadomość zostanie przesłana na na adres e-mail podany podczas rejestracji. W ciągu 5 dni od jej otrzymania zaloguj się na stronie promocji i podaj numer nowo otwartego konta. Premia zostanie przesłana w ciągu 14 dni od dnia wysłania powiadomienia.

900 zł w promocji dla przedsiębiorców

Biorąc udział w akcji Bankier.pl możesz jednocześnie skorzystać z „Promocji dla przedsiębiorców”, w której otrzymasz 4% zwrotu za zakupy opłacone kartą debetową. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać 150 zł. Ponieważ zwrot będzie przyznawany przez okres 6 miesięcy łącznie możesz zyskać do 900 zł.

Poza zwrotem z transakcji Bank przyzna Ci preferencyjne warunki prowadzania konta przez okres 2 lat. Obejmą one zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłat gotówki w kraju i za granicą oraz niektórych opłat za przelewy.

Warunkiem zdobycia zwrotu jest zwarcie umowy o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej Mini Firma oraz wyrażenie zgód na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celach marketingowych i na przetwarzanie danych marketingowych przez Bank.

W okresie 6 miesięcy rozliczeniowych, w każdym z nich, musisz wykonać z rachunku bieżącego otwartego w ramach promocji przynajmniej jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego w kwocie nie mniejszej niż 200 zł.

Dodatkowo przez okres 24 miesięcy zostaniesz zwolniony z następujących opłat:

 • 0 zł za prowadzenia konta,
 • 0 zł za użytkowania pierwszej karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach na terenie kraju i za granicą.
 • 0 zł za przelewy wykonane w systemie Elixir,
 • 0 zł za 10 pierwszych przelewów natychmiastowych w systemie BlueCash w miesiącu rozliczeniowym,
 • 0 zł za realizację zlecenia stałego na konto w innym banku,
 • 0 zł za realizację polecenia zapłaty w innym banku,
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne.

Dokładny opis promocji znajdziesz tutaj. Analizę Konta Firmowego Godnego Polecenia znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja Bankier.pl i Santander Bank Polska nie jest zbyt wymagająca, a do zdobycia jest premia 1050 zł. Po otwarciu Firmowego Konta Godnego Polecenia  i wykonaniu jednej płatności kartą debetową otrzymasz 150 zł od Bankier.pl. Biorąc udział w promocji Santander Bank Polski możesz zyskać nawet 900 zł. Wystarczy przez okres 6 miesięcy wykonać w każdym miesiącu jeden przelew do ZUS lub US na kwotę 200 zł i płacić za zakupy kartą debetową. W celu uzyskania maksymalnej kwoty w danym miesiącu trzeba wykonać płatności kartą na kwotę 3750 zł. Czy jest to dużo? Być może tak, zwłaszcza w przypadku początkujących przedsiębiorców. Ale i tak warto wziąć udział w promocji, bo jeśli nawet nie uzyska się pełnej premii to przez okres 2 lat można się cieszyć z bardzo dobrego darmowego konta firmowego.

Przydatne dokumenty: