Premia 110 zł za otwarcie eKonta m w mBanku

mBank przedłużył na kolejny okres promocję eKonta m skierowaną do osób w wieku od 18 do 24 lat. Tym razem za jego otwarcie możesz otrzymać premię pieniężną w wysokości 110 zł.

W promocja „Zyskaj z eKontem m” możesz wziąć udział, jeżeli nie posiadałeś lub nie byłeś współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 albo 1140 2017 od 1 stycznia 2016 roku.

Premia 110 zł za otwarcie eKonta m

W celu otrzymania premii powinieneś spełnić następujące wymagania:

  • w terminie do 30 listopada 2017 roku wypełnij wniosek o otwarcie eKonta m wraz z kartą debetową wydawaną do konta, a następnie zawrzyj umowę o konto i kartę – umowa zawierana jest za pośrednictwem kuriera lub w wybranej przez Ciebie placówce mBanku.
  • w dwóch kolejnych miesiącach (w każdym z nich) następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj następujące czynności:
    • zaloguj się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej mBanku,
    • wykonaj minimum osiem płatności kartą w punktach handlowo – usługowych – kwota transakcji jest dowolna.

Za spełnienie warunków w danym miesiącu otrzymasz premię w wysokości 55 zł. Łącznie możesz otrzymać 110 zł. Premia za dany miesiąc zostanie przelana na Twoje nowo otwarte konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki promocji spełniłeś.

Premia nie podlega podatkowi dochodowemu od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty eKonta m

eKonto m skierowane jest do dwóch grup wiekowych – pierwsza grupa to osoby od 13 do 20 lat, druga grupa to osoby od 21 do 24 lat.

Podstawowe różnice w opłatach dla poszczególnych grup dotyczą opłat za obsługę karty debetowej oraz opłat za wypłatę gotówki z bankomatów.  Za otwarcie i prowadzenie konta mBank nie pobiera opłaty.

Karta wydawana jest bezpłatnie. Za jej obsługę osoby w wieku do 20 lat nic nie zapłacą. W przypadku osób w wieku 21 – 24 lat opłata nie jest pobierana, jeśli zostanie wykonanych 5 płatności kartą debetową. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4 zł.

Osoby w wieku od 13 do 20 lat wypłacą za darmo gotówkę z bankomatów Euronet, Planet Cash i BZ WBK. Osoby od 21 – 24 lat za darmo wypłacą gotówkę z tych bankomatów, jeśli kwota wypłaty jest wyższa niż 50 zł. Poniżej tej kwoty opłata wyniesie 1,30 zł.

Opis eKonta m znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja „Zyskaj z eKontem” nie jest zbyt wymagająca. Wystarczy w danym miesiącu wykonać 8 dowolnych płatności kartą i zalogować si do aplikacji mobilnej, żeby otrzymać 55 zł. Spełnienie tego warunku w kolejnym miesiącu przyniesie dodatkowe 55 zł.

Samo eKonto m jest rachunkiem darmowym dla osób do 20 roku życia. W przypadku osób od 21 do 24 lat wystarczy wykonać pięć transakcji kartą na dowolną kwotę, aby uniknąć opłaty miesięcznej za kartę.

 

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] W aktualnie prowadzonej promocji za założenie mKonta można zgarnąć premię w wysokości 110 zł. Opis promocji znajdziesz tutaj. […]