150 zł od Bankier.pl i do 150 zł od mBanku za otwarcie eKonta w mBanku

Ruszyła kolejna wspólna promocja Bankier.pl i mBanku, w której za otwarcie eKonta możesz otrzymać dwie premie pieniężne o łącznej wartości 300 zł. Warunki uzyskania obu premii są bardzo podobne. Wystarczy aktywnie korzystać z karty debetowej oraz zasilać konto kwotą 1 000 zł przez okres 5 miesięcy.

Promocja została zakończona!

Bankier.pl wraz z mBankiem uruchomił 3-cią już edycję promocji „Zgarnij premię z eKontem – edycja III”. Za otwarcie eKonta standard lub plus możesz zyskać premię pieniężna w wysokości 150 zł. Warunkiem dodatkowym jest wykonanie 5 dowolnych transakcji kartą debetową.

Aktualnie mBank prowadzi promocję „eKonto z premią – edycja II”, w której możesz wziąć udział i zarobić dodatkowe 150 zł. Wysokość premii zależy od liczby transakcji wykonanych kartą debetową w danym miesiącu. Jeśli w miesiącu wykonasz 15 transakcji otrzymasz premię w wysokości 30 zł. Dodatkowo w każdym miesiącu będziesz musiał zapewnić wpływ na eKonto kwoty 1 000 zł  i przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej. Premia będzie przyznawana przez okres 5 miesięcy.

W promocji „Zgarnij premię z eKontem – edycja III” możesz wziąć udział, o ile nie posiadałeś w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 po dniu 1 stycznia 2016 roku. Z promocji wykluczone są osoby, które złożyły już wniosek o eKonto standard lub eKonto plus i jest on w trakcie realizacji.

Premia 150 zł od Bankier.pl

W celu zdobycia premii pieniężnej w wysokości 150 zł od Bankier.pl powinieneś spełnić następujące wymagania:

 • do 21 października 2018 roku zarejestruj się na stronie promocji podając adres e-mail oraz akceptując zgodę na przetwarzanie danych osobowych i akceptując regulamin promocji,
 • po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestrację przejdź za pośrednictwem linku zawartego w nim na stronę Banku i złóż wniosek o eKonto standard. We wniosku zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez mBank i zgodę na przekazanie przez Bank danych organizatorowi promocji dla celów związanych z promocją.
 • do 21 listopada 2018 roku zawrzyj umowę o prowadzenie eKonta,
 • do 21 stycznia 2018 roku wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych – mogą to być płatności kartą debetową lub przelewy z konta –  nie mogą to być przelewy wewnętrzne.

O przyznaniu premii zostaniesz poinformowany za pośrednictwem e-mail’a do dnia 28 lutego 2018 roku. Premię otrzymasz na swoje nowe konto najpóźniej 14 dni od dnia przekazania informacji o jej przyznaniu. Pamiętaj, aby po otrzymaniu informacji o przyznaniu premii, przejść na stronę promocji za pośrednictwem linku zawartego w przesłanym mailu i podać numer nowo otwartego rachunku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Wejdź na stronę promocji i  Zgarnij premię z eKontem

Premia 150 zł od mBanku

Wysokość premii w promocji „eKonto z premią – edycja II” zależy od liczby transakcji wykonanych kartą debetową lub za pośrednictwem usługi BLIK  w danym miesiącu i przedstawia się następująco:

 • 10 zł po wykonaniu od 5 – 9 transakcji,
 • 20 zł po wykonaniu od 10 – 14 transakcji,
 • 30 zł po wykonaniu  15 lub więcej transakcji.

Premia będzie przyznawana przez okres 5 miesięcy, co daję łączną premię w wysokości 150 zł w przypadku maksymalnej liczby wykonanych transakcji.

W celu zdobycia premii musisz w okresie kolejnych pięciu miesięcy (w każdym z nich), następujących po miesiącu otwarcia konta, spełnić następujące wymagania:

 • wykonać wymaganą liczbę transakcji kartą płatniczą lub usługą BLIK na dowolną kwotę w punktach handlowo – usługowych, transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym je wykonałeś,
 • zapewnić jednorazowy wpływ pieniędzy w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem,
 • co najmniej jeden raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Szczegółowy opis promocji „eKonto z premią – edycja II” znajdziesz w tym artykule.

Charakterystyka rachunku eKonto standard i eKonto plus

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty, można jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych kartą.
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej 1,30 zł,
 • 3% min. 5 zł, max. 9 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 3% min. 9 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

eKonto plus w odróżnieniu od eKonta standard obarczone jest miesięczną opłatą za jego prowadzenie w wysokości 5 zł. Można jej uniknąć przelewając na nie wynagrodzenie w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł. Plusem konta jest brak opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów na terenie całego kraju. Pozostałe opłaty powyżej przedstawione są takie same dla obu kont.

Dokładny opis eKonta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Wspólna promocja Bankier.pl i  mBanku umożliwia zarobienie nawet 300 zł. Wystarczy założyć eKont i spełnić bardzo proste i niezbyt wymagające warunki promocji.

W celu zgarnięcia nagrody od Bankier.pl, którą premia pieniężna 150 zł, wystarczy wykonać tylko 5 transakcji bezgotówkowych o dowolnej kwocie. Mogą to być płatności kartą debetową lub przelewy do innego banku.

Kolejne 150 zł zostanie wypłacone przez mBank. Wystarczy płacić za zakupy w sklepach usługowo-handlowych kartą debetową lub usługą BLIK oraz dodatkowo w każdym miesiącu zasilić konto kwotą 1 000 zł oraz zalogować się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej mBanku.