Premia 300 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Premia 300 zł do zgarnięcia w nowej odsłonie promocji „Zyskowne konto” BGŻ BNP Paribas. Wystarczy otworzyć Konto Optymalne i aktywnie z niego korzystać. Nagrodę pieniężną w wysokości 150 zł Bank przeleje na konto, natomiast kolejne 150 zł otrzymasz w postaci 3 bonów do Biedronki, H&M lub Decathlonu. 

Warunkiem udziału w promocji i otrzymania nagród jest otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej. Nagrodę pieniężną w wysokości 150 zł otrzymasz za samo otwarcie konta i za wpływ kwoty minimum 1 000 zł przez okres 3 miesięcy. Za wykonanie w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł otrzymasz 3 bony o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki lub w sklepach stacjonarnych i internetowych H&M lub Decathlon.

W promocji „Zakupy z kontem” możesz wziąć udział, jeśli w okresie 24 miesięcy przed dniem przystąpieniem do niej nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Warunek ten nie dotyczy osób, które posiadają inny produkt w BGŻ BNP Paribas, np. kartę kredytową.

Promocja, której organizatorem jest spółka Ad Astra,  będzie trwać do 8 lipca 2018 roku. Może się jednak zakończyć wcześniej, po zarejestrowaniu  1 500 wniosków.

50 zł za otwarcie Konta Optymalnego i logowanie do bankowości elektronicznej

W celu zdobycia pierwszej nagrody pieniężnej 0 wartości 50 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 8 lipca 2018 roku:
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz, wybierz sklepu do którego chciałbyś otrzymać bony i zaakceptuj:
   • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
   • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
   • regulamin promocji,
  • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w e-mailu.
  • podpisz umowę ramową o Konto Optymalne i kartę za pośrednictwem kuriera,
 • do 25 lipca 2018 roku zaloguj się do bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile,

Trzy bony o łącznej wartości 150 zł do Biedronki, H&M lub Decathlon

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań możesz się starać o następną nagrodę, która są trzy bony o łącznej wartości 150 zł do wybranego sklepu. W tym celu w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu pierwszego logowania do bankowości elektronicznej:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
 • wykonaj przynajmniej jeden dowolny przelew za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile.

100 zł za wpływ na konto

Drugą nagrodę pieniężna w wysokości 100 zł otrzymasz po spełnieniu wszystkich powyżej opisanych wymagań i po zapewnieniu w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu pierwszego logowania do bankowości elektronicznej wpływu na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł. Wpływ ten nie może pochodzić z Twojego konta w BGŻ BNP Paribas, ani nie może być wpływem gotówkowym.

Wydanie nagród

O otrzymaniu nagrody pieniężnej zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 21 sierpnia 2018 roku. W wiadomości znajdziesz specjalny kod, za pośrednictwem którego powinieneś zalogować się na stronie promocji do 27 sierpnia 2018 w celu uzupełnienia swoich danych, w tym podania numeru nowo otwartego rachunku.  Nagrody zostaną przelane najpóźniej do końca miesiąca, w którym otrzymałeś powiadomienie o ich przyznaniu.

O przyznaniu bonów za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony najpóźniej do 21 dnia kalendarzowego następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki do jego otrzymania.  Informację otrzymasz na swój adres e-mail podany podczas rejestracji. Nagrodę w formie wiadomości sms otrzymasz najpóźniej do 25 dnia kalendarzowego.

Wykorzystanie bonów

E-kartę podarunkową Decathlon możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych i w sklepach internetowych Decathlon do dnia 31 maja 2020 roku. Regulamin korzystania z kart podarunkowych znajdziesz na tej stronie Decathlon.

E-kartę upominkową H&M możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych i w sklepach internetowych do dnia 2 listopada 2019 roku. Regulamin korzystania z kart podarunkowych znajdziesz na tej stronie H&M.

E-kod Jeronimo Martins możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych Biedronki do dnia 31 maja 2019  roku. Regulamin korzystania z kart podarunkowych znajdziesz na tej stronie Biedronki.

Z każdej karty możesz korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania całkowitej kwoty znajdującej się na karcie. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.