Premia 180 zł za założenie Rachunku Firmowego w Toyota Bank

Premia 180 zł w nowej promocji portalu Bankier.pl i Toyota Bank za założenie Rachunku Firmowego i spełnienie dwóch warunków aktywności przez okres 3 miesięcy.

Promocja „Zgarnij premię 180 zł z Toyota Bankiem” przygotowana została przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o., właściciela serwisu Bankier.pl, przy współpracy Toyota Bank. W promocji mogą wziąć udział wszyscy przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 roku o swobodzie działalności gospodarczej, którzy w okresie 6 miesięcy przed dniem jej rozpoczęcia nie posiadali konta firmowego w Toyota Bank.

Warunki promocji „Zgarnij premię 180 zł z Toyota Bankiem” mogą być dla niektórych przedsiębiorców dość wymagające. Szczególnie dotyczy to warunku utrzymania przez okres 3 miesięcy salda w wysokości 25 000 zł. Drugi warunek jest o wiele łatwiejszy do spełnienia. W każdym z tych trzech miesięcy należy wykonać z konta co najmniej dwie płatności. Mogą to być dowolne płatności np. zapłata za fakturę, opłaty abonamentowe itp.

Jak mogę wziąć udział w promocji Rachunku Firmowego?

Warunkiem udziału w promocji jest spełnienie następujących wymagań:

  • do 8 listopada 2017 roku zarejestruj się na stronie promocji podając swój adres e-mail. Wyraź zgody na ujawnienie informacji bankowych organizatorowi promocji oraz na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych przez Bankier.pl. Zaakceptuj też regulamin promocji.
  • w ciągu jednego miesiąca od przesłania wniosku o konto (ale nie później niż do 8 grudnia 2017 roku) zawrzyj umowę o prowadzenie Rachunku Firmowego,
  • w okresie 3 miesięcy od zawarcia umowy, lecz nie później niż do 8 marca 2018 roku, spełnij dwa warunki
    • utrzymaj na rachunku średnie miesięczne saldo w kwocie 25 000 zł ,
    • w każdym z tych 3 miesięcy wykonaj co najmniej dwie płatności z otwartego konta firmowego.
  • zaloguj się na stronie promocji i podaj numer Twojego rachunku niezbędny do wypłaty premii przez Bankier.pl.

Premia 180 zł

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymasz informację o przyznaniu premii w wysokości 180 zł. Informację tę otrzymasz najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku od organizatora promocji Bankier.pl na adres e-mail podany podczas rejestracji. Premia zostanie wypłacone w ciągu 14 dni roboczych od momentu jej przesłania.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty Rachunku Firmowego

Rachunek Firmowy jest kontem oprocentowanym. Wysokość oprocentowania uzależniona jest od salda na rachunku. Maksymalne oprocentowanie wynosi 0,25% w skali roku.

Miesięczna opłata za prowadzenie Rachunku Firmowego wynosi 15 zł. Opłaty tej możesz uniknąć do końca tego roku pod warunkiem, że utrzymasz na rachunku bieżącym w danym miesiącu kalendarzowym saldo w wysokości 25 000 zł.

Opłata za wydanie karty debetowej Toyota Quick Silver wynosi 40 zł. W ramach prowadzonej promocji nie jest wymagane jej zamawianie.

W ramach rachunku otrzymujesz 1 000 darmowych przelewów internetowych, w tym przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego. Możesz również skorzystać z limitu w koncie z promocyjnym oprocentowaniem już od 5%.

Przydatne dokumenty:

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o