Premia 300 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Promocja została zakończona w dniu 19 sierpnia 2019 roku.
Premię pieniężną 300 zł możesz zyskać w nowej promocji banku BNP Paribas. Wystarczy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i aktywne z nich korzystać prze 3 miesiące. W promocji przewidziano udział tylko 2 500 osób.

Nagroda promocji „Premia z kontem”

Nagrodą w promocji „Premia z kontem” jest premia pieniężna o łącznej wartości 300 zł. Pierwsze 150 zł otrzymasz po zawarciu umowy o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej i spełnienie warunku aktywności w miesiącu wrześniu – wpływ na konto kwoty 1 000 zł i wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 300 zł.

Drugą premię 150 zł otrzymasz po wykonaniu płatności kartą debetową na łączną kwotę minimum 300 zł w miesiącu październiku i listopadzie 2019 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji „Premia z kontem” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas oraz w przejętym w 2018 roku Raiffeisen Polbank.

Do promocji możesz przystąpić do 25 sierpnia 2019 roku. Może się ona jednak zakończyć wcześniej, ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 2 500 uczestników.

300 zł – premia z Kontem Otwartym na Ciebie

W celu zdobycia premii w łącznej wysokości 300 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 25 sierpnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 2 500 rejestracji (w zależności co nastąpi wcześniej) zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę (organizator promocji),
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu,
 • do 31 sierpnia 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej, umowę podpiszesz korzystając z unikalnego kodu SMS, a kartę  debetową dostarczy Ci kurier,
 • we wrześniu 2019 roku:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • zapewnij wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności otrzymasz pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł. Drugą premię 150 zł uzyskasz, jeśli w październiku i listopadzie 2019 roku, w każdym z tych miesięcy:

 • wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
 • zapewnisz wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł.

Transakcje bezgotówkowe i wpływ na konto

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na konto nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez BNP Paribas i/lub BGŻOptima, których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem, z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank i nie mogą to być wpłaty gotówkowe. Mogą to być wpływy nawet z Twojego rachunku, który posiadasz w innym banku.

Przekazanie nagrody

Pierwszą premię w wysokości 150 zł otrzymasz za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków aktywności we wrześniu 2019 roku. Informacja o jej przyznaniu zostanie przesłana na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 21 października 2019 roku. Zwróć uwagę na link przesłany w wiadomości. Po kliknięciu w niego przejdziesz na stronę organizatora promocji w celu podania numeru nowo otwartego rachunku. Masz na to czas do 27 października 2019 roku. Premię otrzymasz na swoje nowo otwarte konto do 31 października 2019 roku.

Informację o przyznaniu drugiej premii w wysokości 150 zł za spełnienie warunków aktywności w październiku i wrześniu 2019 roku otrzymasz do 20 grudnia 2019 roku, a nagrodę do 31 grudnia 2019 roku.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na Dzisiaj jest najtańszą z wszystkich oferowanych kart. Miesięczna opłata za użytkowanie karty wynosi 3 zł, ale można jej uniknąć wykonując nią jedną transakcję bezgotówkową. W przypadku osób poniżej 26 lat opłata nie jest pobierana. Gotówkę bez ponoszenia opłat można wypłacić w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash. W pozostałych bankomatach opłata wynosi 5 zł. Za granicą za darmo wypłacić gotówkę można z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance. Wypłata z bankomatów należących do innych banków lub sieci wynosi 10 zł.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa promocja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy w każdym z trzech miesięcy zrobić zakupy na kwotę 300 zł i zapewnić wpływ na konto w wysokości 1 000 zł. Wpływy na konto mogą pochodzić nawet z Twojego konta w innym banku.

Bardzo dużym plusem Konta Otwartego na Ciebie jest brak opłat za obsługę konta. Spośród trzech kart najtańsza jest Karta Otwarta na dzisiaj. Dla osób do 26 lat jest bezwarunkowo darmowa, natomiast osoby powyżej 26 lat będą musiały wykonać tylko 1 dowolną transakcję, aby uniknąć opłaty w wysokości 3 zł. Gotówkę bez opłaty można wypłacić  tylko z bankomatów własnych Banku i Planet Cash. Wypłata z pozostałych bankomatów kosztuje 5 zł, co na pewno jest minusem konta.

Przydatne dokumenty: