150 zł dla poleconego i 100 zł dla polecającego w programie „Polecam mój Bank” w BZ WBK

Nowy program poleceń „Polecam mój Bank” uruchomił Bank Zachodni WBK. Za polecenie konta osobistego lub karty kredytowej możemy otrzymać premię w wysokości 100 zł. Osoba polecona może otrzymać do 150 zł za skorzystanie z kodu polecającego i spełnienie dodatkowych wymagań.

Program poleceń BZ WBK skierowany jest do klientów banku, którzy posiadają dowolne konto osobiste z dostępem do usług bankowości elektronicznej BZWBK24. Warunkiem polecania produktów banku jest rejestracja w programie i wygenerowanie kodu polecającego. W ramach programu można polecać konta osobiste i karty kredytowe.

150 zł za otwarcie konta i 50 zł za wyrobienie karty kredytowej

W programie poleceń BZ WBK możemy wziąć udział jako osoba polecona, jeśli nie posiadaliśmy konta lub karty kredytowej od dnia 1 grudnia 2017 roku.

Premię o wartości 50 zł otrzymamy po otwarciu konta wraz kartą debetową lub po wyrobieniu karty kredytowej. Kolejna premia w wysokości 100 zł  zostanie przyznana tylko osobom otwierającym konto osobiste po spełnieniu wymogu przelania wynagrodzenia na nowo otwarty rachunek.

W celu otrzymania premii w wysokości 50 zł musimy spełnić następujące wymagania:

 • do dnia 31 sierpnia 2018 roku powinniśmy złożyć wniosek o konto lub kartę kredytową na dedykowanej stronie programu podając w formularzu kod polecający (możesz skorzystać z tego kodu 1010316788),
 • pamiętajmy o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i podaniu numeru telefonu komórkowego,
 • zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej lub umowę o kartę kredytową – umowę o konto możemy podpisać za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego lub podczas rozmowy z wideo doradcą natomiast umowę o kartę kredytową tylko w placówce banku lub za pośrednictwem infolini,
 • jeśli złożyliśmy wniosek o konto osobiste:
  • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę o konto musimy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub usługą BLIK na łączną kwotę 200 zł w sklepach usługowo – handlowych lub w internecie.
 • jeśli złożyliśmy  wniosek o kartę kredytową:
  • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia mowy o kartę kredytową musimy wykonać płatności kartą kredytową na łączną kwotę 200 zł w sklepach usługowo – handlowych lub w internecie.

Premię w wysokości 100 zł możemy otrzymać, jeśli w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o konto:

 • złożymy dyspozycję przekazania środków z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty na nasze nowo otwarte konto,
 • środki o których mowa powyżej wpłyną na nasze konto przynajmniej jeden raz w jednorazowej wysokości minimum 1 000 zł .

100 złotych za polecenie konta lub karty kredytowej

Za każde polecenie konta wraz z kartą debetową lub karty kredytowej możemy otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł.  Warunkiem udziału w programie poleceń jest dostęp do usług bankowości internetowej lub bankowości mobilnej i posiadanie na dzień wypłaty premii konta osobistego w Banku Zachodnim WBK.

W okresie trwania promocji, czyli do 31 sierpnia 2018 roku, korzystając z bankowości internetowej BZWBK24 lub aplikacji mobilnej BZWBK24 musimy:

 • zaakceptować regulamin promocji,
 • wygenerować kod polecający.

Teraz pozostaje nam nam przekazać kod jak największej liczbie osób chcących założyć konto osobiste lub kartę kredytową w BZ WBK.

Za każde skuteczne polecenie konta lub karty kredytowej otrzymamy 100 zł. Warunkiem otrzymania nagrody jest przekazanie kodu polecającego i wykonanie przez osobę poleconą płatności otrzymaną kartą płatniczą na łączną kwotę 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

3000 zł dla najlepszej osoby polecającej.

Bank Zachodni WBK ufundował trzy nagrody dla osób, które będą miały największą liczbę poleceń promowanych produktów.

 • Miejsce I – 3 000 zł
 • Miejsce II – 2 000 zł
 • Miejsce III – 1 000 zł

Regulamin programu poleceń znajdziesz tutaj.

Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę jest podstawowy rachunkiem Banku Zachodniego WBK. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne. Za wydanie karty nic nie zapłacimy. Wybór opłaty miesięcznej zależy od jej właściciela. Mamy jedną z następujących możliwości:

 • 3 zł – opłata stała,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. Osoby powyżej 26 lat za darmo wypłacą gotówkę tylko z bankomatów należących do Banku Zachodniego WBK. Za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów zapłacą 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.

Konto Jakie Chcę możemy założyć korzystając z aktualnie prowadzonej promocji „Kobieca strona Konta Jakie Chcę”. Za założenie konta i wykonanie 5 płatności kartą debetową lub BLIK’iem na łączną kwotę minimum  150 zł otrzymamy 2 vouchery o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie jubilerskim Ania Kruk.

Szczegółowy opis promocji znajdziesz w tym artykule.

Karta Kredytowa 1|2|3

Najbardziej atrakcyjną kartą kredytową wydaje się karta Karta Kredytowa 1|2|3. Opłata roczna za kartę wynosi aż 120 zł, ale można jej uniknąć. Wystarczy wykonać minimum 5 płatności kartą (nie mogą to być przelewy z rachunku karty) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty.

Zaletą karty jest możliwość otrzymania zwrotu w wysokości do 760 zł rocznie. Płacąc kartą możemy otrzymać:

 • 1% zwrotu za płatności w supermarketach spożywczych,
 • 2% zwrotu za płatności na stacjach paliw – w ramach aktualnie prowadzonej promocji zwrot na stacjach Circle K i Statoil wynosi 4% (regulamin promocji znajdziesz na tej stronie Banku Zachodniego WBK),
 • 3% zwrotu za płatności w restauracjach i fastfoodach.