Konto oszczędnościowe Getin Banku oprocentowane na 2,50%

Konto oszczędnościowe Getin Banku kusi nowych klientów oprocentowaniem w wysokości 2,50% w skali roku. Maksymalna kwota objęta tym oprocentowaniem wynosi  100 000 zł.

Getin Bank uruchomił już IV edycję promocji konta oszczędnościowego „Na dobry początek”. Miłym zaskoczeniem jest podniesienie oprocentowania konta w stosunku do poprzedniej edycji z 2,20% na 2,50%. Kwota podlegająca temu oprocentowaniu nie zmieniła się i wynosi 100 000 zł.

Z oferty promocyjnej Getin Banku skorzystać mogą zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci Banku. Nowym klientem jest osoba, która nie posiadała w Banku żadnego produktu od 1 stycznia 2016 roku. Dotychczasowym klientem jest osoba, która nie posiadała konta oszczędnościowego od 1 stycznia 2016 roku.

Warunkiem skorzystania z oferty banku jest podpisanie umowy o konto oszczędnościowe i umowy o bankowość elektroniczną oraz wyrażenie zgody na przesyłanie informacji marketingowych drogą elektroniczną. Osoby zainteresowane wyższym oprocentowaniem konta oszczędnościowego będą musiały założyć rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy.

2,50% dla nowych klientów

Osoby, które są nowymi klientami , otrzymają promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,50% w skali roku, jeśli otworzą konto osobiste w Getin Banku. Jeżeli nie zdecydują się na jego otwarcie oprocentowanie ich konta oszczędnościowego wyniesie tylko 2,10% w skali roku.

2,20% dla dotychczasowych klientów

Dotychczasowi klienci posiadający już konto osobiste lub którzy je otworzą w trakcie promocji będą mogli się cieszyć oprocentowaniem w wysokości 2,20% w skali roku. Bez konta osobistego oprocentowanie rachunku oszczędnościowego wynosić będzie tylko 1,60% w skali roku.

Bez względu na wielkość oprocentowania konta oszczędnościowego wysokość środków nim objętych wynosi  100 000 zł. Wszystkie środki powyżej tej kwoty będą oprocentowane zgodnie z obowiązującą tabelą oprocentowania kont. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 122 dni.

Promocja konta oszczędnościowego trwa do 31 maja 2017 roku.

Wniosek o konto złożysz na tej stronie Getin Banku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto oszczędnościowe Getin Banku

Standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego uzależnione jest od wielkości środków na nim zgromadzonych i przedstawia się następująco:

  • 1,00% – do 50 000 zł,
  • 1,10% – nadwyżka powyżej 50 000 zł do 100 00 zł,
  • 1,20% – nadwyżka powyżej 100 000 zł do 500 00 zł,
  • 1,40% – nadwyżka powyżej 500 000 zł.

Klienci Banku, którzy skorzystają z oferty Pakiet Korzyści „Mój Bank”, w ramach której zapewnią miesięczny wpływ na konto min. 1 000 zł, w każdym miesiącu wykonają płatności kartą na kwotę min. 300 zł oraz wyrażą zgody marketingowe otrzymają dodatkowy bonus w postaci podniesienia oprocentowania konta oszczędnościowego o 0,25%. Oprocentowanie z Pakiet Korzyści przedstawia się następująco:

  • 1,25% – do 50 000 zł,
  • 1,35% – nadwyżka powyżej 50 000 zł do 100 00 zł,
  • 1,45% – nadwyżka powyżej 100 000 zł do 500 00 zł,
  • 1,65% – nadwyżka powyżej 500 000 zł.

Otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne. W trakcie miesiąca można wykonać dwie darmowe operacje – przelew lub wypłatę. Opłata za każdy kolejny przelew lub wypłatę wynosi 9 zł.

Tabelę oprocentowania kont znajdziesz tutaj.

Konto Getin UP

Podstawowym kontem osobistym Getin Banku jest Konto Getin Up.   Rachunek otwierany i prowadzony jest bezpłatnie. Miesięczna obsługa karty debetowej kosztuje 6,99 zł. Opłata nie jest pobierana, jeżeli zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę nie niższą niż 300 zł.

Wypłata gotówki z bankomatów sieci Euronet oraz Planet Cash nic nie kosztuje. Z pozostałych bankomatów na terenie Polski pobierana jest opłata w wysokości 3,5% kwoty transakcji min. 5 zł.

Osoby w wieku od 18 do 28 lat mogą założyć Konto Getin UP Free. Podstawową różnicą pomiędzy kontem Getin UP Free i Getin UP jest brak opłaty miesięcznej za obsługę karty debetowej. Dodatkowo Getin Bank oferuje studentom zwrot stypendium w wysokości 3% przez okres 9 miesięcy.

Tabelę opłat i prowizji znajdziesz pod tym adresem.

Podsumowanie

Konto oszczędnościowe Getin Banku to jeden z lepszych rachunków oszczędnościowych. Jego zaletą jest wysokie oprocentowanie i wysoka kwota jaką można na nim ulokować. Również atrakcyjnie wygląda oprocentowanie standardowe.

Osoby aktywnie korzystające z konta osobistego  otrzymują automatycznie dostęp do Pakietu Korzyści w ramach którego otrzymują liczne korzyści, między innymi bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów i   podniesienie oprocentowania konta oszczędnościowego o dodatkowe 0,25%.

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o