Otwórz darmowe mBiznes konto Standard z usługą Office 365

mBank uruchomił nową promocję rachunku dla małych firm mBiznes konto Standard. Za założenie rachunku i skorzystaniu z usługi Office 365 można otrzymać darmowe konto przez okres 2 lat oraz premię w wysokości 199 zł.

Nowa promocja mBiznes konto Standard oferuje nie tylko darmowy rachunek, ale również atrakcyjną premię za aktywację usługi Office 365 dla Firm. Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy, że przez okres 3 miesięcy wykonasz każdego miesiąca  przelew do ZUS na kwotę nie mniejszą niż 250 zł.

Promocja przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Mogą w niej wziąć udział także wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie. Z promocji wykluczeni są wszyscy przedsiębiorcy, którzy posiadali konto firmowego w mBanku dla danego NIP w okresie 24 miesięcy licząc od dnia 20 kwietnia 2017 roku.

Warunkiem uzyskania premii i darmowego prowadzenia rachunku jest spełnienie następujących wymagań:

 • do dnia 31 czerwca 2017 roku powinieneś złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przekazanie Twoich danych osobowych partnerowi promocji w zakresie koniecznym do jej realizacji,
 • podpisać z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard,
 • w ciągu jednego miesiąca od zawarcia umowy powinieneś aktywować usługę Office 365 dla Firm z wykorzystaniem kodu promocyjnego na stronie , kod otrzymasz od mBanku po otwarciu rachunku,
 • w okresie 3 miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy o mBiznes konto Standard powinieneś wykonać każdego miesiąca przelew do ZUS z nowo otwartego rachunku w kwocie nie mniejszej niż 250 zł .

Premia 199 zł i darmowe konto przez 2 lata

Za otwarcie mBiznes konta Standard wraz z usługą Office 365 dla Firm oraz wykonanie przelewów do ZUS otrzymasz premię w wysokości 199 zł.

Dodatkowo otrzymasz od mBanku preferencyjne warunki przez okres 24 miesięcy od dnia otwarcia konta dla następujących opłat:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku,
 • darmowy miesięczny nielimitowany pakiet przelewów internetowych krajowych Elixir,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK na terenie kraju,
 • 0 zł – wpłata gotówki w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie kraju.

Premia zostanie wypłacona w dwóch transzach. Pierwsze 100 zł otrzymasz za pierwszy przelew do ZUS, kolejne 99 zł po wykonaniu drugiego przelewu. Premie otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniłaś warunek do jej otrzymania.

Promocja trwa do wyczerpania puli 1 000 kodów, ale nie dłużej niż do 30 czerwca 2017 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.
mBiznes konto Standard założysz na tej stronie.

mBiznes konto Standard

Poniżej zostały przedstawione podstawowe  standardowe parametry rachunku mBiznes konto Standard:

 • 9 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku, opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonany przelew do ZUS (0 zł dla uczestników promocji przez okres 24 m-cy),
 • 1,50 zł – przelew internetowy krajowy Elixir (0 zł dla uczestników promocji przez okres 24 m-cy),
 • 5 zł – miesięczna opłata za kartę debetową, jeżeli zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe kartą na sumę nie mniejszą niż 500 zł opłata nie jest pobierana (0 zł dla uczestników promocji przez okres 24 m-cy),
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach mBanku i Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK,
 • 3,0% min. 5 zł – od wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach na terenie kraju,
 • 0 zł – wpłata gotówki w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie kraju.

Podsumowanie

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy założyć mBiznes konto Standard i wykonać przelewy do ZUS w wysokości 250 zł w ciągu 3 miesięcy od momentu podpisania umowy o konto.

Dzięki dodatkowym bonusom w postaci bezpłatnego prowadzenia konta i bezpłatnej obsługi karty debetowej przez okres 24 miesięcy mBiznes konto Standard staje się darmowym rachunkiem. Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą powinny wziąć pod uwagę mBiznes konto Standard.

 

 

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Opis promocji znajdziesz w tym artykule Otwórz darmowe mBiznes konto Standard i zgarnij 100 zł. […]