Proste konto firmowe z gwarancją 0 zł na 24 miesiące w mBanku

mBank uruchomił promocję rachunku firmowego mBiznes konto Standard skierowaną do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W ramach promocji przedsiębiorca otrzyma gwarancję darmowego prowadzenia rachunku przez okres 24 miesięcy. 

Czy warto skorzystać?

W promocji „Proste konto z gwarancją 0 zł na 24 miesiące” za otwarcie rachunku firmowego mBiznes konto Standard możesz zostać zwolnionym z wielu podstawowych opłat, w tym z opłaty za konto i kartę debetową, na okres 24 miesięcy. Dodatkowo możesz otworzyć jeden darmowy rachunek walutowy mBiznes konto walutowe dla firm w dowolnie wybranej przez Cibie walucie.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy w spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe i spółdzielnie. Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży większe niż 10 000 000 zł.

Warunkiem udziału w promocji jest brak posiadania jakiegokolwiek rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 3 lipca 2019 roku.

Preferencyjne warunki prowadzenia konta

Chcąc wziąć udział w promocji „Proste konto z gwarancją 0 zł na 24 miesiące” i zyskać zwolnienia z opłat przez okres 24 miesięcy powinieneś w terminie do 30 września 2019 roku złożyć wniosek  o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes konto Standard wraz z kartą debetową, a następnie zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku.

Po otwarciu rachunku w ramach promocji otrzymasz następujące preferencyjne warunki, które będą obowiązywać przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł,
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych Elixir,
 • brak opłaty za kartę debetową,
 • 0 zł prowizji za wypłaty gotówki w złotych polskich z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska na terenie kraju,
 • 0 zł prowizji za wpłaty gotówki w złotych polskich we wpłatomatach własnych, Planet Cash, Cashline, Euronetu na terenie kraju.

mBiznes konto walutowe dla firm

Dodatkowo możesz otworzyć mBiznes konto walutowe dla firm, za które mBank nie będzie pobierał opłaty za jego prowadzenie  przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o jego prowadzenie. Promocja dotyczy tylko jednej wybranej wybranej przez Ciebie waluty: EUR, USD, GBP, CHF, NOK, SEK, DKK, CZK, JPY, HUF lub HRK. Opłata za prowadzenie kolejnego rachunku dla kolejnych walut będzie pobierana zgodnie z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla firm.

Charakterystyka rachunku mBiznes konto Standard

Poniżej zostały przedstawione podstawowe  standardowe parametry rachunku mBiznes konto Standard:

 • 9 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku, opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonany przelew do ZUS,
 • 1,50 zł – przelew internetowy krajowy Elixir,
 • 5 zł – miesięczna opłata za kartę debetową, jeżeli zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe kartą na sumę nie mniejszą niż 500 zł opłata nie jest pobierana,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych, Planet Cash, Euronet i Santander Bank Polska ,
 • 3,0% min. 5 zł – od wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach na terenie kraju,
 • 0 zł – wpłata gotówki w wpłatomatach własnych, Planet Cash, Cashline, Euronetu na trenie kraju.

Tabela opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Promocja mBiznes konta Standard jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej aktywności z Twojej strony. Po załozeniu rachunku mBank przyzna Ci bonusy, które sprawią, że będziesz mógł korzystać przez 2 lata z darmowego konta firmowego. Przedsiębiorcy poszukujący taniego i nowoczesnego konta firmowego powinni zainteresować się propozycją mBanku.

 

 

Przydatne dokumenty: