Premia 100 zł i brak opłat przez 2 lata za otwarcie mBiznes konto Standard w mBanku

Promocja została zakończona w dniu 3 lipiec 2019 roku.
mBank uruchomił promocję rachunku firmowego mBiznes konto Standard, w ramach której przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może zyskać premię pieniężną w wysokości 100 zł i darmowe prowadzenie rachunku przez okres 24 miesięcy. Dodatkowym bonusem jest możliwość darmowego prowadzenia rachunku walutowego przez okres 12 miesięcy dla wybranej waluty.

Czy warto skorzystać?

W promocji „Proste konto i 100 zł dla Twojej firmy” za otwarcie rachunku firmowego mBiznes konto Standard możesz otrzymać premię w wysokości 100 zł oraz zostać zwolnionym z wielu podstawowych opłat, w tym z opłaty za konto i kartę debetową, na okres 24 miesięcy. Dodatkowo możesz otworzyć jeden darmowy rachunek walutowy mBiznes konto walutowe dla firm w dowolnie wybranej przez Cibie walucie.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy w spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe i spółdzielnie. Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży większe niż 10 000 000 zł.

Warunkiem udziału w promocji jest brak posiadania jakiegokolwiek rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 23 maj 2019 roku.

Jakie zyskać 100 zł?

Chcąc wziąć udział w promocji „Proste konto i 100 zł dla Twojej firmy” i zyskać 100 zł oraz zwolnienia z opłat przez okres 24 miesięcy powinieneś spełnić wszystkie następujące wymagania:

 • w terminie do 3 lipca 2019 roku:
  • złóż wniosek o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes konto Standard wraz z kartą debetową,
  • zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku,
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych licząc od dnia podpisania umowy o konto:
  • wykonaj przelew do ZUS z nowo otwartego rachunku w kwocie nie mniejszej niż 250 zł,
  • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą debetową wydaną do konta – kwota płatności jest dowolna.

Premia 100 zł  i dodatkowe bonusy

100 zł

Za otwarcie mBiznes konto Standard wraz z kartą debetową i spełnienie dwóch prostych warunków otrzymasz premię pieniężną w wysokości 100 zł. Premia zostanie przelana na Twój nowo otwarty rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Preferencyjne warunki prowadzenia konta

Spełniając warunki promocji otrzymasz następujące preferencyjne warunki, które będą obowiązywać przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł,
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych Elixir miesięcznie,
 • 0 zł prowizji za kartę debetową,
 • 0 zł prowizji za wypłaty gotówki w złotych polskich z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska na terenie kraju,
 • 0 zł prowizji za wpłaty gotówki w złotych polskich we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Euronetu na terenie kraju.

mBiznes konto walutowe dla firm

Dodatkowo możesz otworzyć mBiznes konto walutowe dla firm, za które mBank nie będzie pobierał opłaty za jego prowadzenie  przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o jego prowadzenie. Promocja dotyczy tylko jednej wybranej wybranej przez Ciebie waluty: EUR, USD, GBP, CHF, NOK, SEK, DKK, CZK, JPY, HUF lub HRK. Opłata za prowadzenie kolejnego rachunku dla kolejnych walut będzie pobierana zgodnie z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla firm.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Charakterystyka rachunku mBiznes konto Standard

Poniżej zostały przedstawione podstawowe  standardowe parametry rachunku mBiznes konto Standard:

 • 9 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku, opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonany przelew do ZUS,
 • 1,50 zł – przelew internetowy krajowy Elixir,
 • 5 zł – miesięczna opłata za kartę debetową, jeżeli zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe kartą na sumę nie mniejszą niż 500 zł opłata nie jest pobierana,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach mBanku i Sieci Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK,
 • 3,0% min. 5 zł – od wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach na terenie kraju,
 • 0 zł – wpłata gotówki w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie kraju.

Tabela opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Promocja mBiznes konta Standard jest bardzo prosta i nie wymaga od dużej aktywności, a oferowana premia i dodatkowe bonusy są atrakcyjne. Po spełnieniu warunku przelewu do ZUS i wykonaniu jednej transakcji kartą debetową  otrzymasz  premię w wysokości 100 zł. Dodatkowo mBank przyzna Ci dodatkowe bonusy, które sprawią, że będziesz mógł korzystać przez 2 lata z darmowego konta firmowego.

Przedsiębiorcy poszukujący taniego i nowoczesnego konta firmowego powinni zainteresować się propozycją mBanku, tym bardziej że mogą dodatkowo skorzystać  z promocji „Proste konto i 100 zł dla Twojej firmy” i zyskać premię 100 zł i preferencyjne warunki prowadzenia mBiznes konta Standard przez okres 2 lat.