Premia 100 zł i brak opłat przez 2 lata za otwarcie mBiznes konto Standard w mBanku

mBank uruchomił promocję rachunku firmowego mBiznes konto Standard, w ramach której przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może zyskać premię pieniężną w wysokości 100 zł i darmowe prowadzenie rachunku przez okres 24 miesięcy. Dodatkowym bonusem jest możliwość zamówienia terminala na preferencyjnych warunkach.

Czy warto skorzystać?

W promocji „Proste konto z terminalem i 100 zł zwrotu” za otwarcie rachunku firmowego mBiznes konto Standard możesz otrzymać premię w wysokości 100 zł oraz zostać zwolnionym z wielu podstawowych opłat, w tym z opłaty za konto i kartę debetową, na okres 24 miesięcy.

Dodatkowym bonusem jest możliwość zamówienia terminala płatniczego na preferencyjnych warunkach, takich jak brak opłaty za jego instalację, prowizja 0% od transakcji kartami płatniczymi do 100 000 zł obrotu w okresie 12 miesięcy i brak opłaty abonamentowej za użytkowanie terminala przez okres 18 miesięcy.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy w spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe i spółdzielnie. Z promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży większe niż 10 000 000 zł.

Warunkiem udziału w promocji jest brak posiadania jakiegokolwiek rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 3 kwiecień 2019 roku.

Jakie zyskać 100 zł?

Chcąc wziąć udział w promocji „Proste konto z terminalem i 100 zł zwrotu” i zyskać 100 zł oraz zwolnienia z opłat przez okres 24 miesięcy powinieneś spełnić wszystkie następujące wymagania:

 • w terminie do 23 maja 2019 roku:
  • złóż wniosek o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes konto Standard wraz z kartą debetową,
  • zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku,
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych licząc od dnia podpisania umowy o konto:
  • wykonaj przelew do ZUS z nowo otwartego rachunku w kwocie nie mniejszej niż 250 zł,
  • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą debetową wydaną do konta – kwota płatności jest dowolna.

Premia 100 zł  i dodatkowe bonusy

100 zł

Za otwarcie mBiznes konto Standard wraz z kartą debetową i spełnienie dwóch prostych warunków otrzymasz premię pieniężną w wysokości 100 zł. Premia zostanie przelana na Twój nowo otwarty rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Preferencyjne warunki prowadzenia konta

Dodatkowo otrzymasz następujące preferencyjne warunki, które będą obowiązywać przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł,
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych Elixir miesięcznie,
 • 0 zł prowizji za kartę debetową,
 • 0 zł prowizji za wypłaty gotówki w złotych polskich z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska na terenie kraju,
 • 0 zł prowizji za wpłaty gotówki w złotych polskich we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Euronetu na terenie kraju.

Terminal płatniczy

Dodatkowo każdy uczestnik promocji może zamówić terminal płatniczy na następujących preferencyjnych warunkach:

 • 0 zł za instalację terminala,
 • prowizja 0% od transakcji kartami Visa i Mastercard do 100 000 zł obrotu w ciągu 12 miesięcy,
 • abonament terminala 0 zł przez 18 miesięcy lub terminal za 0 zł na własność w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, prowadzonego przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Szczegółowe zasady i warunki są znajdziesz na stronie Polska Bezgotówkowa.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Charakterystyka rachunku mBiznes konto Standard

Poniżej zostały przedstawione podstawowe  standardowe parametry rachunku mBiznes konto Standard:

 • 9 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku, opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonany przelew do ZUS,
 • 1,50 zł – przelew internetowy krajowy Elixir,
 • 5 zł – miesięczna opłata za kartę debetową, jeżeli zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe kartą na sumę nie mniejszą niż 500 zł opłata nie jest pobierana,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach mBanku i Sieci Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK,
 • 3,0% min. 5 zł – od wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach na terenie kraju,
 • 0 zł – wpłata gotówki w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie kraju.

Tabela opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Promocja mBiznes konta Standard jest bardzo prosta i nie wymaga od dużej aktywności, a oferowana premia i dodatkowe bonusy są atrakcyjne. Po spełnieniu warunku przelewu do ZUS i wykonaniu jednej transakcji kartą debetową  otrzymasz  premię w wysokości 100 zł. Dodatkowo mBank przyzna Ci dodatkowe bonusy, które sprawią, że będziesz mógł korzystać przez 2 lata z darmowego konta firmowego.

Przedsiębiorcy poszukujący taniego i nowoczesnego konta firmowego powinni zainteresować się propozycją mBanku, tym bardziej że mogą dodatkowo skorzystać  z promocji „Proste konto z terminalem i 100 zł zwrotu” i zyskać premię 100 zł i preferencyjne warunki prowadzenia mBiznes konta Standard przez okres 2 lat.