Rabat 25% na zakupy do craft.pl za Nest Konto od Nest Banku

Nest Bank przygotował promocję dla osób aktywnie korzystających z różnych form rekreacji. Zakładając Nest Konto otrzymasz jednorazowy rabat w wysokości 25% całkowitej ceny zakupów dokonanych w sklepie internetowym craft.pl. W promocji zostanie wydanych tylko 2 000 rabatów.

Promocja została zakończona w dniu 10 października 2018 roku. 

W promocji „Rabat do craft.pl z Nest Kontem” może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Warunkiem udziału jest złożenie wniosku o Nest Konto za pośrednictwem strony promocji, a następnie zawarcie umowy o konto i spełnienie prostych wymagań.

Promocja trwa do 10 października 2018 roku. Może się jednak zakończyć wcześniej po wyczerpaniu puli 2 000 rabatów. Informacja o tym fakcie zostanie podana na stronie promocji.

Co muszę zrobić, żeby otrzymać rabat do craft.pl?

Warunkiem otrzymania bonu rabatowego jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

  • w terminie do 10 października 2018 roku złóż wniosek o prowadzenie rachunku Nest Konto za pośrednictwem tej strony promocji,
  • wyraź we wniosku zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
  • zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku Nest Konto,
  • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto zaloguj się do Bankowości Internetowej lub Mobilnej.

Jak otrzymam rabat do craft.pl?

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz nagrodę w postaci jednorazowego kodu rabatowego. Wartość bonu stanowi 25% całkowitej ceny zakupów jakie zrobisz w sklepie internetowym craft.pl.

Kod otrzymasz w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji, w ciągu 7 dni roboczych od dnia zalogowania się do aplikacji internetowej lub mobilnej.

W promocji możesz otrzymać tylko jeden rabat bez względu na liczbę złożonych wniosków. Rabat jest ważny do 31 grudnia 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Krótka charakterystyka Nest Konta.

Nest Konto jest kontem bezwarunkowo darmowym. Nie zapłacisz ani za otwarcie i prowadzenie rachunku, ani też za wydanie karty i jej użytkowanie. Gotówkę z bankomatów na terenie kraju wypłacisz również za darmo.

Nest Bank oferuje posiadaczom konta dodatkowe produkty. Na początek Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% na okres 3 lub 6 miesięcy. Możesz również skorzystać z bardzo dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego. Aktualne oprocentowanie wynosi 2,25%.

Dokładny opis Nest Konta znajdziesz w tym artykule.