Rankingi

Celem przygotowanych przez nas rankingów jest ułatwienie znalezienie wszystkim poszukującym konta osobistego jak najlepszego produktu. Wskazanie jednoznacznie najlepszego produktu nie jest rzeczą prostą. W dużej mierze wybór ten zależy ono indywidualnych preferencji.

Dla wielu osób podstawowym warunkiem będzie niski koszt prowadzenia konta, karty debetowej i wypłat gotówki z bankomatów. W przypadku osób wykonujących dużą liczbę przelewów decydującym czynnikiem może być ich opłaty.

Dzisiaj tylko nieliczne konta osobiste są oprocentowane. Dlatego osoby dysponujące wolnymi środkami będą na pewno zainteresowane możliwościami ich lokowania. W tym celu z pomocą może przyjść ranking kont oszczędnościowych i ranking lokat bankowych. Osoby pracujące za granicą mogą skorzystać z rankingu kont walutowych.

Oczywiście rankingi nie nie dają jednoznacznej oceny konta osobistego. Banki oferują dodatkowe korzyści i usługi. Wiele osób na pewno będzie zainteresowane dodatkowymi korzyściami jakie oferują banki. Warto też zapoznać się z prowadzonymi promocjami, które mogą być źródłem dodatkowego zarobku. Informacje te są podane w analizach poszczególnych kont.

W serwisie prezentowane są następujące rankingi:

  1. Ranking kont osobistych.
  2. Ranking kont firmowych.
  3. Ranking kont oszczędnościowych.
  4. Ranking kont walutowych.
  5. Ranking lokat bankowych.