Telefon LG K4 dual sim za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowy

Promocja została zakończona.
Citi Handlowy wznowił promocję kart kredytowych w której za jej wyrobienie możesz otrzymać telefon LG K4 dual slim. Poza wyrobieniem karty musisz spełnić bardzo proste warunki promocji, które wymagają  w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonania 5 dowolnych płatności kartą debetową.

Citi Handlowy po okresie promocji, w których oferował bony na zakupy, powrócił do nagradzania uczestników promocji gadżetem, którym obecnie jest telefon LG K4 dual slim. Jak zwykle do wyboru masz następujące karty kredytowe – Citi Simplicity, Citibank World MasterCard lub Citibank PremierMiles.  Zdecydowanie najatrakcyjniejszą kartą jest bezwarunkowo darmowa Citi Simplicity.

Same warunki jakie musisz spełnić w ramach promocji nie są wymagające. Przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych musisz wykonać 5 transakcji miesięcznie.

Kto może wziąć udział w promocji?

O karty kredytowe Citibanku możesz się starać, jeśli masz 18 lat, osiągasz dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i jesteś zatrudniony w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą musisz mieć 18 lat i prowadzić swoja firmę nie krócej jak 2 lata i posiadać dochód netto minimum 2 500 zł.

Z promocji są wykluczone wszystkie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały jakąkolwiek główną kartę kredytową Citibanku.

Jak zdobyć telefon LG K4?

W celu zdobycia nagrody będziesz musiał wykonać następujące działania:

  • w terminie do  25 lipca 2018 roku wypełnij formularz rejestracyjny na tej stronie Citibanku podając imię, nazwisko, PESEL, telefon i adres e-mail oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • razem z Doradcą Banku, który oddzwoni do Ciebie po otrzymaniu zgłoszenia, złożysz wniosek o wydanie karty kredytowej – do wniosku będzie musiał dołączyć dokumenty dochodowe wskazane przez Doradcę,
  • po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty kredytowej powinieneś ją aktywować,
  • w ciągu 3 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę wykonaj w każdym z nich  co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.
  • w ciągu 3 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę zaloguj się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile .

W ramach promocji pod uwagę brane są wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane w punktach usługowo – handlowych, na stacjach benzynowych. Nie brane są pod uwagę transakcje bezgotówkowe, które będą przelewami z rachunku karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki związane z użytkowaniem domu lub mieszkania.

Wydanie nagrody

Nagrodą w promocji jest telefon LG K4 dual sim o wartości  brutto 349 zł. O jej przyznaniu Citibank poinformuje Cię za pośrednictwem wiadomości przesłanej w systemie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Nagroda zostanie przesłana w ciągu 30 dni od dnia wysłania wiadomości o jej przyznaniu.

Do dnia otrzymania nagrody nie wypowiadaj umowy o kartę. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Z regulaminem promocji zapoznasz się na tej stronie. Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Którą kartę kredytową wybrać?

Podstawową różnicą pomiędzy kartą kredytową Citi Simplicity, Citibank PremierMiles i Citibank World MasterCard jest opłata za ich użytkowanie.

Karta kredytowa Citi Simplicity to najlepsza propozycja dla każdego. Największą jej zaletą jest brak opłat za korzystanie z niej (chyba, że skorzystasz z dodatkowych usług, które nie są obligatoryjne). W przypadku dwóch pozostałych miesięczna opłata za użytkowanie wynosi 18 zł. Można jej uniknąć, jeśli w miesiącu poprzedzającym opłatę zostaną wykonana transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę nie mniejszą niż 4 000 zł.

Zarówno karta kredytowa Citibank PremierMiles, jak i Citibank World MasterCard są kartami oferującymi programy rabatowe. W ramach tych programów przewidziane są dodatkowe bonusy na powitanie oraz nagrody i specjalne zniżki. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chętnie korzystają z programów rabatowych.