Smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmową kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowy

Promocja została zakończona w dniu 24 kwietnia 2019 roku.
Citi Handlowy uruchomił promocję darmowej karty kredytowej City Simplicity za wyrobienie której ponownie nagrodą jest telefon. Tym razem jest to smartfon Xiaomi Redmi 6a. Ponadto będziesz jeszcze musiał spełnić bardzo proste warunki promocji – w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy o kartę zalogować się jeden raz do bankowości elektronicznej i wykonać płatności kartą na kwotę 1500 zł.

Nagroda promocji

Nagrodą promocji jest smartfon Xiaomi Redmi 6A z pamięcią RAM 2GB i pamięcią wewnętrzną 16 GB, z pełnoekranowym wyświetlaczem 5.45” oraz aparatem 14MP. Wartość nagrody wynosi 449 zł. Istnieje możliwość wyboru koloru smartfona.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB” możesz wziąć udział, jeśli od 1 czerwca 2015 roku nie posiadałeś żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.

O karty kredytowe Citibanku możesz się starać, jeśli masz 18 lat, osiągasz dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i jesteś zatrudniony w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą musisz mieć 18 lat i prowadzić swoja firmę nie krócej jak 2 lata i posiadać dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak zdobyć smartfon Xiaomi Redmi 6a?

W celu zdobycia nagrody będziesz musiał spełnić następujące wymagania:

  • w terminie do  24 kwietnia 2019 roku wypełnij formularz rejestracyjny na tej stronie Citibanku podając imię, nazwisko, PESEL, telefon i adres e-mail oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • razem z Doradcą Banku, który oddzwoni do Ciebie po otrzymaniu zgłoszenia, złożysz wniosek o wydanie karty kredytowej – do wniosku będzie musiał dołączyć dokumenty dochodowe wskazane przez Doradcę,
  • po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty kredytowej powinieneś ją aktywować,
  • w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy o kartę spełnij dwa następujące wymagania:
    • zaloguj się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • wykonaj płatności kartą na kwotę 1 500 zł.

W ramach promocji pod uwagę brane są wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane w punktach usługowo – handlowych, na stacjach benzynowych. Nie brane są pod uwagę transakcje bezgotówkowe, które będą przelewami z rachunku karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki związane z użytkowaniem domu lub mieszkania.

Wydanie nagrody

Nagrodą w promocji jest smartfon Xiaomi Redmi 6a o wartości  brutto 449 zł. O jej przyznaniu Citibank poinformuje Cię za pośrednictwem wiadomości przesłanej w systemie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Nagroda zostanie przesłana w ciągu 60 dni od dnia wysłania wiadomości o jej przyznaniu.

Do dnia otrzymania nagrody nie wypowiadaj umowy o kartę. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

Przydatne dokumenty: