Specjalna edycja Money Mania z premią 300 zł za iKonto BGŻ BNP Paribas

W dniu dzisiejszym wystartowała specjalna edycja Money Mania,  w której promowane jest iKonto BGŻ BNP Paribas. Za otwarcie rachunku możesz otrzymać premię w wysokości 100 zł. Dodatkowe 200 zł otrzymasz aktywnie korzystając z karty debetowej. 

Obecna specjalna edycja Money Mania, rozpoczęta w dniu dzisiejszym, będzie trwała do momentu osiągnięcia 1 100 rejestracji w promocji, jednak nie dłużej niż do 31 marca 2017 roku. Udział w niej mogą wziąć wszystkie osoby, które  w okresie od 6 marca 2014 roku do dnia 5 marca 2017 roku nie były posiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (okres ten obejmuje BNP Paribas i BGŻ Bank przed połączeniem). W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które są aktualnie w trakcie otwierania konta.

100 zł za otwarcie iKonta w Money Mania 10

Jeśli jesteś nowym klientem Banku i chcesz zgarnąć 100 zł wystarczy, że spełnisz następujące wymagania:

 • do 31 marca 2017 roku zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając znajdujący się tam formularz i akceptując wymagane zgody,
 • o objęciu Cię promocją zostaniesz powiadomiony informacją  przekazaną w postaci potwierdzenia na ekranie komputera i w postaci e-maila,
 • zaloguj się do aplikacji na stronie promocji i za pośrednictwem linku tam udostępnionego przejdź na stronę Banku, gdzie złożysz wniosek o otwarcie konta i o kartę debetową,
 • do 18 kwietnia 2017 roku zawrzyj umowę o prowadzenie konta i o kartę debetową,
 • w kwietniu i w maju – w każdym z tych miesięcy zapewnij wpływy na konty kwoty minimum 1 000 zł (nie mogą to być wpływy gotówkowe, wpływy z lokat, kont oszczędnościowych prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas) oraz wykonaj transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę minimum 300 zł.

O otrzymaniu premii zostaniesz powiadomiony do 15 czerwca 2017 roku za pośrednictwem e-maila. Najpóźniej do 29 czerwca 2017 roku zaloguj się na stronie promocji i podaj numer Twojego iKonta. Jest to bardzo ważne, ponieważ premia wypłacana jest przez money.pl i jeśli nie spełnisz tego warunku premii nie otrzymasz.

Wypłata premii nastąpi do 30 czerwca 2017 roku. Do tego dnia musisz mieć aktywne konto i posiadać aktywną kartę debetową.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

200 zł moneyback w promocji „iKonto z kartą”

Skoro masz już 100 zł nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgarnąć 200 zł. Warunki przystąpienia do promocji „iKonto z kartą” są dokładnie takie same.

Warunkiem otrzymania premii jest spełnienie jednego warunku. Przez okres 5 miesięcy powinieneś aktywnie korzystać z karty debetowej płacąc nią za zakupy w sklepach handlowo – usługowych. W zamian otrzymasz od Banku zwrot wydatków za dany miesiąc w wysokości 3%.

Maksymalna kwota w danym miesiącu nie może być wyższa niż 40 zł. Maksymalna łączna kwota za okres 5 miesięcy wynosi 200 zł. Zwrot za dany miesiąc otrzymasz do końca następnego miesiąca na swoje konto.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe parametry rachunku iKonto

iKonto to rachunek z planem taryfowym Konta Praktycznego – podstawowego konta BGŻ BNP Paribas. Można go założyć tylko na stronie internetowej Banku.

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 10 zł – prowadzenie konta, opłaty można uniknąć zapewniając wpływ na konto w wysokości minimum 1 000 zł, opłata nie jest pobierana w przypadku osób poniżej 26 roku życia,
 • 0 zł – przelew internetowy Elixir,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 7 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej, jeżeli w ciągu miesiąca wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę większą niż 300 zł opłata nie jest pobierana, opłata nie jest pobierana w przypadku osób poniżej 26 roku życia,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą.

Podsumowanie

Specjalna edycja Money Mania promująca iKonto banku BGŻ BNP Paribas jest bardzo prosta. Wystarczy otworzyć konto wraz z kartą debetową, następnie zasilić go kwotą 1000 zł i wykonać płatności kartą w wysokości 300 zł przez kolejne dwa miesiące.

Zgłoszenie swojego udziału w drugiej promocji pozwoli na powiększenie nagrody o kolejne 200 zł. Wystarczy przez okres 5 miesięcy płacić kartą za zakupy.

Samo konto w przypadku osób do 26 roku życia jest bezwarunkowo darmowe. Brak opłat za prowadzenie konta, za obsługę karty debetowej oraz za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju i za granicą. Osoby powyżej 26 roku mogą się cieszyć z darmowego konta pod warunkiem zapewnienia comiesięcznego wpływu na konto kwoty  minimum 1000 zł oraz wykonania płatności kartą na kwotę minimum 300 zł.