T-Mobile konto – internetowe konto T-Mobile UB

T-Mobile konto to rachunek oferowany przez T-Mobile Usługi Bankowe dawny Alior Sync. Konto wyróżnia się brakiem opłat za jego prowadzenie oraz za obsługę karty debetowej. Gotówkę możesz wypłacić bez opłat z bankomatów w kraju i na świecie.

Konto zostało wycofane z oferty Banku z dniem 30.05.2016 r.

T-Mobile UB za otwarcie i prowadzenie konta nie pobiera żadnych opłat. Również nie pobierane są opłaty za wszystkie przelewy internetowe i mobilne.

Karta debetowa do konta wydawana jest bezpłatnie. Miesięczna obsługa karty  wynosi 6 zł. Opłaty tej możesz uniknąć, jeżeli w ciągu miesiąca wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę większą niż 200 zł. Za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju i za granicą Bank nie pobiera opłaty.

Klienci T-Mobile UB mogą skorzystać ze zwrotu za swoje wydatki do wysokości 5%. Maksymalnie w danym miesiącu kwota ta nie może być większa niż 25 zł.

W analizie konta T-Mobile konto zostaną przedstawione najważniejsze parametry konta, karty debetowej MasterCard Debit PayPass oraz dodatkowe usługi oferowane przez Bank. Zapraszam do analizy.

T-Mobile konto – podstawowe parametry

Oprocentowanie

 • 0% – oprocentowanie rachunku.

Prowadzenie konta

 • 0 zł – otwarcie konta,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta.

Wypłata i wpłata gotówki

 • 0 zł – wypłata i wypłata gotówki w Placówce T-Mobile UB,
 • 0 zł – pierwsze 3 wpłaty we wpłatomacie,
 • 0,5% kwoty wpłaty min. 1 zł – kolejne wpłaty gotówki we wpłatomacie.

Przelewy

 • przelew na rachunek własny
  • 0 zł – przelew internetowy i za pośrednictwem bankowości mobilnej i telefonicznej,
  • 5 zł – przelew w Oddziale Banku na rachunek własny, na rachunek należący do T-Mobile Polska S.A. – opłata nie jest pobierana w przypadku wpływu na konto środków z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury lub gdy do rachunku przyznano limit odnawialny.
 • przelew na rachunek do innego banku ELIXIR

  • 0 zł – przelew internetowy i za pośrednictwem bankowości mobilnej,
  • 5 zł – przelew za pośrednictwem bankowości telefonicznej,
  • 10 zł – przelew w Oddziale Banku,
  • 0 zł – 10 pierwszych w danym miesiącu internetowych przelewów natychmiastowych Express Elixir,
  • 5 zł – każdy kolejny w danym miesiącu internetowy przelew natychmiastowy Express Elixir.
 • przelew SORBNET
  • 35 zł – przelew realizowany w placówce Banku poniżej 1 mln zł,
  • 20 zł – przelew realizowany w placówce Banku od 1 mln zł wzwyż.
 • przelew zagraniczny
  • 5 zł – przelew internetowy do krajów europejskich SEPA,
  • 30 zł – przelew internetowy do pozostałych krajów na całym świecie,

Zlecenie stałe

 • 0 zł – utworzenie, modyfikacja, odwołanie i realizacja zlecenia stałego przez Internet.

Polecenie zapłaty

 • 0 zł – utworzenie, modyfikacja, odwołanie i realizacja polecenia zapłaty.

Karta debetowa do T-Mobile Konto

Do konta bank oferuje kartę debetową MasterCard PayPass. Karta umożliwia dokonywanie płatności w Internecie oraz dzięki technologi PayPass oferuje płatności zbliżeniowe. Możesz również skorzystać z karty debetowej Naklejka Zbliżeniowa i MasterCard NFC.

Osoby aktywnie korzystające z karty debetowej mogą skorzystać z 5% zwrotu za wydatki za zakupy. Maksymalnie w danym miesiącu kwota zwrotu wynosi 25 zł, co w skali roku daje 300 zł. Promocja trwa od 2 listopada 2015 roku do odwołania.

T-Mobile - karta debetowa
Źródło: T-Mobile Usługi Bankowe

Parametry karty debetowej

 • 0 zł – wydanie karty debetowej MasterCard,
 • 6 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty – opłata nie będzie pobrana, jeżeli w ciągu miesiąca wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę większą niż 200 zł,
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i za granicą
 • 5% kwoty wydatków za zakupy (moneyback).

Pozostałe informacje dotyczące opłat i prowizji znajdziesz na tej stronie Banku. Regulamin promocji 5% zwrotu za zakupy znajdziesz tutaj.
Wniosek o T-Mobile konto możesz złożyć na tej stronie internetowej T-Mobile Usługi Bankowe.

Dodatkowe korzyści

Bonus 50 zł w formie doładowania telefonu

Jeśli jesteś użytkownikiem telefonu komórkowego T-Mobile na kartę lub korzystasz z abonamentu Heyah możesz otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. Wystarczy w trakcie otwierania rachunku podać swój numer telefonu, wyrazić zgodę na na otrzymywanie informacji handlowej i zasilić swoje T-Mobile konto jednorazową kwotą, minimum 50 zł. Udział w promocji należy zgłosić logując się do Bankowości internetowej. Promocja trwa do dnia 31 stycznia 2016 roku. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Bonus 20% za doładowanie telefonu

Jeśli jesteś użytkownikiem T-Mobile na kartę, T-Mobile MIX, Heyah lub Heyah MIX i będziesz dokonywał doładowywał swój telefon za pośrednictwem bankowości mobilnej lub bankowości internetowej, wówczas otrzymasz dodatkowy bonus podwyższający wartość Twojego doładowania o 20 %. Promocja trwa do 31 stycznia 2016 roku. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe usługi do T-Mobile konto

Klienci T-Mobile mogą korzystać z dodatkowych zalet konta osobistego T-Mobile Konto. Poniżej wymienione zostały najważniejsze i najciekawsze z nich.

Karta debetowa MasterCard NFC

Karta debetowa MasterCard NFC pozwala na dokonywanie płatności za pomocą telefonu z funkcją NFC i aplikacją MyWallet. Wydanie karty debetowej NFC oraz jej obsługa są bezpłatne.

Naklejka zbliżeniowa

Dla wszystkich osób nie posiadających telefonu z NFC bank oferuje naklejką zbliżeniową. Zapłacisz nią w każdym punkcie obsługującym płatności PayPass. Za wydanie naklejki zbliżeniowej T-Mobile pobiera opłatę w wysokości 15 zł.

Limit odnawialny w rachunku

Limit w koncie to dobre rozwiązanie na każdą porę. Umożliwi skorzystanie z dodatkowych środków. Oprocentowanie naliczane jest tylko wtedy, gdy korzystasz z limitu. Opłata za przyznanie limitu wynosi 1,0% przyznanej kwoty, min. 30 zł.

Klienci abonamentowi T-Mobile S.A. mogą otrzymać limit bez opłat za otwarcie już w momencie otwierania konta. Kwota limitu 1 000 zł.

Konto oszczędnościowe

W każdej chwili możesz przelać wolne środki na swoje konto oszczędnościowe. Oprocentowanie jest zmienne i obliczane w oparciu o WIBID1M – 0,4 pp.

Przelewy na Facebooku

Usługa umożliwia jednorazowe przelanie niewielkich kwot – do 50 zł – za pośrednictwem Facebooka.

Auto-uzupełnienie

Dzięki tej usłudze Twoje wolne środki zawsze „pracują”. Wystarczy, że określisz jaką kwotę chcesz mieć zawsze na swoim koncie. Wszystkie środki powyżej tej kwoty zostaną przelane automatycznie na konto oszczędnościowe. Gdy kwota na koncie spadnie poniżej ustalonego przez Ciebie limitu, konto jest uzupełniane z konta oszczędnościowego.

Mapa Okazji

Mapa Okazji to program rabatowy. Za jego pośrednictwem możesz sprawdzić oferty w Twojej okolicy i robić zakupy korzystając z atrakcyjnych zniżek i ofert promocyjnych.

Jak założyć T-Mobile konto?

T-Mobile konto możesz założyć wypełniając wniosek na tej stronie T-Mobile UB. Umowę zawrzesz za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego z innego banku lub za pośrednictwem kuriera. Preferowaną formę zawarcia umowy określisz wypełniając  wniosek o konto.