Tajemnicza promocja Agory z podwójnymi korzyściami

Wystartowała nowa promocja Agory na temat której nie wiadomo prawie nic poza tym, że jej uczestnik zyska na jej starcie podwójnie korzyści.

Promocja Agory jest akcją marketingową pre-launch, czyli akcją poprzedzającą wprowadzenie produktu lub usługi na rynek. Z działaniem takim mieliśmy do czynienia dwa lata temu. Prowadził ją wówczas Raiffeisen Polbank otwierając Wymarzone Konto. W jej ramach uczestnicy, którzy zapisali się na listę mailingową, otrzymali wraz z kontem lokatę oprocentowaną na 6,00% w skali roku.

Na czym polega promocja Agory?

O promocji Agory wiemy niewiele, tyle tylko co jest udostępnione na stronie promocji.

Już wkrótce e-zakupy zmieniają się na wygodniejsze, bardziej przyjazne, prostsze, bardziej korzystne Wszystko, czego potrzebujesz, już niebawem w jednym miejscu! Bądź pierwszy i zyskaj podwójne korzyści już na starcie!

Promocja Agory nie wymaga zakładania czegokolwiek. Musimy tylko zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji podając imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Musimy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących kontrahentów Agory. Czas na rejestrację mamy do 2 kwietnia 2017 roku.

Czy to wszystko?

Generalnie tak. Będziemy musieli jeszcze potwierdzić naszą rejestrację klikając link w mailu, który otrzymamy po wysłaniu zgłoszenia. W odpowiedzi otrzymamy potwierdzenie o rejestracji „Dziękujemy za rejestrację! Teraz masz pewność, że jako pierwszy, już na starcie, otrzymasz dostęp do podwójnych korzyści! Niedługo skontaktujemy się z Tobą”.

Teraz przyjdzie nam trochę poczekać, ponieważ zarejestrować się do promocji można do dnia 2 kwietnia 2017 roku. Po tym terminie poznamy kto stoi za promocją Agory. Czy jest to któryś z banków, czy może też MasterCard albo Visa, a może ktoś zupełnie nowy na rynku finansowym.

Podsumowanie

Agora na rynku finansowym jest znanym partnerem wielu banków chociażby Banku Zachodniego WBK czy Banku Millennium. Na pewno znają ją klienci Toyota Bank, którzy dzięki jej akcjom założyli bardzo atrakcyjne lokaty (opis ich ostatniej promocji znajdziecie w tym artykule). Rejestrując się w nowej akcji Agory możemy mieć pewność, że dane które udostępnimy trafią do instytucji godnej zaufania, i że na tym na pewno coś  zarobimy.