Trenuj za darmo z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas wznowił promocję dla osób aktywnie korzystających z obiektów sportowych. Za założenie Konta Optymalnego w promocji „Konto dla aktywnych” możesz korzystać bezpłatnie przez okres 6 miesięcy 2 razy w tygodniu z obiektów sportowych OK System. Czas na przystąpienie do promocji masz do 15 marca 2019 roku. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ przewidziano rejestrację tylko 1 500 wniosków.

Promocja zakończyła się.

Dla kogo promocja?

W promocji „Konto dla aktywnych” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym Raiffeisen Polbank.  Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa, lokata, kredyt) nie wyklucza Cię z promocji.

378 zł za Konto Optymalne

Po założeniu Konta Optymalnego i spełnieniu warunków promocji otrzymasz 6 miesięcznych karnetów, każdy o wartości 63 zł. Łączna wartość nagrody wynosi 378 zł. Karnet upoważnia do korzystania dwa razy w tygodniu z obiektów sportowych współpracujących z OK System.  Listę 3 500 obiektach sportowych znajdziesz tutaj.

Jak zdobyć karnety do OK System?

Aby zdobyć karnety do obiektów sportowych OK System powinieneś spełnić następujące wymagania:

 • do 15 marca 2019 roku:
  • wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji podając imię, nazwisko, telefon, email i PESEL oraz zaakceptuj wymagane zgody i regulamin promocji,
  • po otrzymaniu maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, kliknij w zawarty w nim link, który przeniesie Cię na stronę BGŻ BNP Paribas, gdzie złożysz wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej – pamiętaj, aby dane we wniosku o konto były identyczne z tymi, które podałeś rejestrując się do promocji.
 • do 29 marca 2019 roku zawrzyj umowę ramową o konto osobiste i kartę debetową oraz usługi bankowości elektronicznej (umowę do podpisania dostarczy kurier),
 • w okresie od kwietnia do września 2019 roku, w każdym z tych miesięcy:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta w sklepach usługowo – handlowych na kwotę minimum 200 zł,
  • zapewnij wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł (wpływ nie może pochodzić z Twojego konta w BGŻ BNP Paribas i nie może być wpłata gotówkową),
  • wykonaj przynajmniej jeden przelew z otwartego konta za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile – przelew może być wykonany na dowolne konto, w tym na Twoje konto w innym banku.
 • do dnia otrzymania ostatniej nagrody utrzymaj otwarte konto osobiste wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej.

Przekazanie nagród

Za spełnienie wszystkich wymagań w danym miesiącu otrzymasz nagrodę w postaci elektronicznego  karnetu na kwotę 63 zł. Warunkiem otrzymania karnetu za drugi i kolejne miesiące jest otrzymanie karnetu za miesiąc poprzedni. Łącznie otrzymasz 6 karnetów o łącznej wartości 378 zł.

O przyznaniu pierwszego karnetu zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na adres e-mail, który podałeś podczas  rejestracji, do 20 maja 2019 roku. W terminie do 28 maja 2019 roku załóż swój panel użytkownika OK System.

Kolejne 5 karnetów otrzymasz do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś wymagania do jego otrzymania. Karnety te będą automatycznie wgrane do aplikacji OK System przedłużając tym samym Twój abonament na kolejny miesiąc. Korzystać z karnetu możesz w następnym miesiącu.

Przykładowo! Jeśli spełniłeś warunki promocji w kwietniu, karnet otrzymasz w maju, a korzystać z niego będziesz mógł w czerwcu.  Warunkiem otrzymania karnetów od 2 do 6 jest otrzymanie karnetu pierwszego. Jeśli nie spełnisz warunków do otrzymania któregoś z karnetów 2 – 6, nie oznacza to braku możliwości uzyskania karnetu w kolejnym miesiącu.

Pamiętaj, aby do dnia przekazania ostatniej nagrody posiadać konto osobiste z kartę debetową i usługami bankowości elektronicznej. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis Konta Optymalnego znajdziesz  w tym artykule.