Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net z karta City Simplicity

Citi Handlowy ponownie uruchomił promocję karty kredytowej City Simplicity w której możesz otrzymać nagrodą w postaci vouchera o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach internetowych Grupy morele.net. Warunki promocji są niezbyt wymagające. Wystarczy w ciągu trzech miesięcy aktywnie korzystać z karty.

Nagroda

W promocji „Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citi Simplicity” nagrodą jest voucher w postaci e-karty podarunkowej o wartości 400 zł. Warunki jego otrzymania są niezbyt wymagające. Wystarczy w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych wykonać płatności na kwotę 1 500 zł.

Za otrzymany voucher możesz kupić dowolny artykuł począwszy od zabawek, a kończąc na materiałach budowlanych. Do dyspozycji masz następujące sklepy:

 • morele.net – sprzęt komputerowy, AGD oraz RTV,
 • digitalo.pl – książki, muzyka i filmy,
 • hulahop.pl – zabawki i produkty dziecięce,
 • sklep – presto.pl – sport i turystyka
 • budujesz.pl – artykuły budowlane i narzędzia,
 • amfora.pl – perfumy i kosmetyki,
 • ubieramy.pl – odzież, obuwie i dodatki,
 • meblujesz.pl – dekoracja i aranżacja wnętrz.
 • motoria.pl – artykuły motoryzacyjne.

Niestety voucher musisz wykorzystać jednorazowo  na całą kwotę w trakcie zakupu w danym sklepie.  Na wykorzystanie vouchera masz czas do 31 sierpnia 2020 roku.

Dla kogo promocja?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli od 1 stycznia 2018 roku nie posiadałeś żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Musisz być osobą pełnoletnią, osiągającą dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i być zatrudnionym w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące.

Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą nie może być ona krótsza jak 2 lata i generować dochód netto nie mniejszy niż 2 500 zł.

Voucher 400 zł do sklepów Grupy morele.net

W celu zdobycia nagrody w postaci vouchera o wartości 400 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • w terminie do 13 grudnia 2019 roku wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie Citibanku, do wniosku dołącz dokumenty dochodowe (wykaz wymaganych dokumentów znajdziesz w regulaminie promocji),
 • podpisz umowę o kartę kredytową i po jej otrzymaniu aktywuj ją,
 • do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę
  • zaloguj się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1 500 zł.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz voucher w postaci e-karty podarunkowej Grupy morele.net o wartości 400 zł.  Przekazanie nagrody nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Voucher musisz wykorzystać  w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą od wartości vouchera. Jeśli kwota zakupu będzie wyższa niż wartość vouchera różnicę w cenie będziesz musiał dopłacić. Natomiast jeśli wartość towaru będzie niższa od wartości vouchera nie otrzymasz reszty w gotówce. W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Czas na wykorzystanie vouchera mamy do 31 sierpnia 2020 roku. Dokonując zakupu w sklepie internetowym musimy wpisać  numer vouchera w koszyku zakupowym w miejscu ,,dodaj kartę podarunkową”.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

 

 

Przydatne dokumenty: