Voucher 400 zł do wakacje.pl z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Voucher 400 zł do wakacje.pl w kolejnej promocji kart kredytowych Citibanku. Wystarczy w każdym z dwóch kolejnych miesięcy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Jak wziąć udział w promocji?

W nowej promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” możesz wziąć udział o ile nie byłeś posiadaczem żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku. Musisz mieć 21 lat, osiągać dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i być zatrudniony w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące.

Jeśli spełniasz te warunki pozostaje Ci wykonać następujące poniższe kroki:

 • do 31 stycznia 2018 roku wypełnij formularz na stronie promocji podaj imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail i  i numer telefonu. Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • w odpowiedzi skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o kartę kredytową,
 • dostarcz wymagane dokumenty, w tym ważny dokument potwierdzający deklarowane na wniosku dochody – po pozytywnej opinii Bank dostarczy kurierem umowę, a po kilku dniach kartę kredytową,
 • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę.

Warunki otrzymania vouchera?

Będąc już posiadaczem karty kredytowej pozostaje Ci spełnić ostatni warunek uprawniające do otrzymania vouchera 400 zł do wakacje.pl. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę (data znajduje się na umowie):

 • w każdym z tych miesięcy wykonaj 5 płatności bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych.

Nie liczone są przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Voucher 400 zł do wakacje.pl

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz voucher o wartości 400 zł do serwisu wakacje.pl. Przekazanie vouchera nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Voucher możesz wykorzystać na zakup następujących usług:

 • usług turystycznych świadczonych przez touroperatorów, z wyłączeniem ofert biura TUI Poland
 • biletów lotniczych na przeloty przewoźników zrzeszonych w IATA, dopuszczonych do sprzedaży biletów na terenie UE,
 • usługi parkingowej na parkingu lotniskowym,
 • ubezpieczenia turystycznego,
 • usługi PROMESA PEWNE WAKACJE,
 • usługi wynajmu samochodów.

Usługi te możesz zakupić za pośrednictwem portalu Wakacje.pl, pod numerem infolinii 58 300–16–66 oraz w salonach sprzedaży Wakacje.pl.

Czas na wykorzystanie vouchera masz do 30 czerwca 2019 roku. Voucher musisz wykorzystać w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą niż 400 zł (koszty przesyłki musisz opłacić dodatkowo). W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Formularz promocji wypełnisz na tej stronie.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank oferuje do wyboru jedną z trzech swoich kart kredytowych. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.

Citi Handlowy bardzo aktywnie promuje kartę Citi Simpicity oferując bardzo atrakcyjne bonusy. Warunkiem otrzymania nagrody jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na dedykowanej stronie danej promocji. Aktualnie Citibank prowadzi następujące promocje:

 • Smartfon LG K4 – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem.
 • voucher 400 zł na zakupy na morele.net – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem,
 • voucher 400 zł na zakupy w Allegro – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem,
 • voucher 400 zł na zakupy do perfumerii Douglas – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem.

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz