Voucher 400 zł do wakacje.pl z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Voucher 400 zł do wakacje.pl w kolejnej promocji kart kredytowych Citibanku. Wystarczy w każdym z dwóch kolejnych miesięcy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Promocja została zakończona. Możesz wziąć udział w obecnie prowadzonej, w której za założenie dowolnej karty kredytowej możesz otrzymać premię pieniężna w wysokości 300 zł. Więcej dowiesz się w artykule: Premia pieniężna 300 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku.

Jak wziąć udział w promocji?

W nowej promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” możesz wziąć udział o ile nie byłeś posiadaczem żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku. Musisz mieć 21 lat, osiągać dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i być zatrudniony w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące.

Jeśli spełniasz te warunki pozostaje Ci wykonać następujące poniższe kroki:

 • do 31 stycznia 2018 roku wypełnij formularz na stronie promocji podaj imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail i  i numer telefonu. Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • w odpowiedzi skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o kartę kredytową,
 • dostarcz wymagane dokumenty, w tym ważny dokument potwierdzający deklarowane na wniosku dochody – po pozytywnej opinii Bank dostarczy kurierem umowę, a po kilku dniach kartę kredytową,
 • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę.

Warunki otrzymania vouchera?

Będąc już posiadaczem karty kredytowej pozostaje Ci spełnić ostatni warunek uprawniające do otrzymania vouchera 400 zł do wakacje.pl. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę (data znajduje się na umowie):

 • w każdym z tych miesięcy wykonaj 5 płatności bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych.

Nie liczone są przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Voucher 400 zł do wakacje.pl

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz voucher o wartości 400 zł do serwisu wakacje.pl. Przekazanie vouchera nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Voucher możesz wykorzystać na zakup następujących usług:

 • usług turystycznych świadczonych przez touroperatorów, z wyłączeniem ofert biura TUI Poland
 • biletów lotniczych na przeloty przewoźników zrzeszonych w IATA, dopuszczonych do sprzedaży biletów na terenie UE,
 • usługi parkingowej na parkingu lotniskowym,
 • ubezpieczenia turystycznego,
 • usługi PROMESA PEWNE WAKACJE,
 • usługi wynajmu samochodów.

Usługi te możesz zakupić za pośrednictwem portalu Wakacje.pl, pod numerem infolinii 58 300–16–66 oraz w salonach sprzedaży Wakacje.pl.

Czas na wykorzystanie vouchera masz do 30 czerwca 2019 roku. Voucher musisz wykorzystać w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą niż 400 zł (koszty przesyłki musisz opłacić dodatkowo). W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank oferuje do wyboru jedną z trzech swoich kart kredytowych. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.