Zakupy z kartą Visa w Biedronce i na stacjach Orlen

Dziś wystartowała promocja Visa „Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!”. Zasady promocji są bardzo proste. Za dokonane zakupy dostajesz kod rabatowy, który następnie wymieniasz u partnerów promocji na określone artykuły.

Promocja organizowana przez Visa obowiązuje od dnia dzisiejszego tj. 18 maja 2015 roku do 28 czerwca 2015 roku. W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek kartę należącą do organizatora promocji Visa.

Warunki promocji Visa

Warunkiem otrzymania kodu rabatowego jest zapłata kartą Visa:

  • za zakup paliwa lub LPG na wybranych stacjach paliw ORLEN. Lista stacji znajduje się na stronie internetowej nagrody.visa.pl,
  • za dowolny zakup w sieci sklepów Biedronka.

Z listy zakupów w sieci Biedronka wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby lub rekwizyty tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt czy też przedmioty służące do karmienia niemowląt.

W kasie stacji Orlen lub w kasie Biedronki odbierz paragon lub fakturę wraz z wydrukiem transakcji Visa i unikalnym kodem promocji. Będą potrzebne do rejestracji kodu promocyjnego.

Kod promocyjny Visa

Kod promocyjny zarejestrujesz na jeden z dwóch sposobów:

  • na stronie promocji – wejdź w zakładkę Odbierz Kod Oferty i wpisz swój kod promocyjny, a następnie wybierz symbol partnera z listy i podaj swój numer telefonu lub adres e-mail,
  • na numer 4415 możesz wysłać SMS z kodem promocyjnym wraz symbolem partnera promocji z oferty którego chcesz skorzystać.

Symbol partnera wraz z ofertą:

A – Orlen – 10 groszy taniej za każdy litr paliwa Verva,
B – Stop Cafe – drugi gorący napój 210 ml za 1 zł,
C – Telepizza – 3 pizze w cenie 1 – dotyczy małych i średnich pizz min. z 2 składnikami,
D – C&A – 25% rabatu na dowolnie wybrany nieprzeceniony produkt,
E – Intersport – 20% rabatu – na odzież i obuwie nieprzecenione,
F – Praktiker – kupon rabatowy za 20 zł za zakupy za min. 150 zł,
G – CinemaCity – bilet do kina za 15 zł – oferta dotyczy seansów 2D,
H – Allegro – 20 zł zniżki za zakupy za min. 100 zł przez aplikację mobilną.

W odpowiedzi na swój e-mail lub sms otrzymasz Kod Oferty i informację, jak skorzystać z Kodu Oferty.

Kod Oferty wykorzystasz w wybranym punkcie sprzedaży. Przed dokonaniem zakupu lub zamówienia poinformuj kasjera, że chcesz skorzystać z promocji.