300 zł zwrotu i zaproszenie do restauracji za otwarcie Konta dla Młodych

Ruszyła kolejna promocja PKO Bank Polski w ramach której za założenie Konta dla Młodych możesz otrzymać zwrot w wysokości 20% za płatności w punktach gastronomicznych – nawet do 300 zł oraz dwuosobowe zaproszenie na Festiwal Restaurant Week.

Promocja została zakończona!

PKO Bank Polski ostro wzięło się za promowanie swojego konta dla ludzi młodych oferując możliwość zwrotu w wysokości 20% za wydatki poniesione w punktach gastronomicznych. W ciągu miesiąca zwrot może wynosić maksymalnie 50 zł. Ponieważ będzie on przyznawany przez okres 6 miesięcy maksymalnie można otrzymać aż 300 zł. Bank oferuje nagrodę dodatkową w postaci 2-osobowego zaproszenia na 3-daniowy posiłek w restauracji biorącej udział w Festiwal Restaurant Week.

W promocji „Serce na talerzu” mogą wziąć udział wszystkie osoby, które po dniu 31 sierpnia 2016 roku nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP, w tym rachunku Inteligo.

Jak wziąć udział w promocji?

Warunki udziału w promocji są bardzo proste. Wystarczy, że spełnisz następujące wymagania:

 • w terminie do 30 września 2017 roku
  • powinieneś złożyć wniosek o otwarcie i prowadzenie Konta dla Młodych wraz z kartą debetową MasterCard i bankowością internetową,
  • w trakcie podpisywania umowy musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną,
  • następnie zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji,
 • każdego miesiąca przez okres 6 miesięcy kalendarzowych licząc od dnia zawarcia umowy o konto dokonuj płatności bezgotówkowych w placówkach gastronomicznych na terenie całego kraju.

20% zwrotu za płatności w placówkach gastronomicznych

Nagrodą główną jest zwrot w wysokości 20% w placówkach gastronomicznych. Zwrot ten będzie naliczany przez okres 6 miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać zwrot w wysokości 50 zł. Z prostego wyliczenia wynika, że mozesz zarobić do 300 zł.

Jeżeli otworzysz konto w sierpniu pierwszy zwrot otrzymasz za wrzesień. Jeśli umowę zawrzesz we wrześniu pierwszy zwrot otrzymasz za miesiąc październik.

Warunkiem otrzymania zwrotu jest dokonywanie płatności w placówkach gastronomicznych czyli w punktach oznaczonych kodem MCC (Merchant Category Code) o następujących numerach:5811, 5812, 5813 lub 5814.
Jakie placówki objęte są danym numerem sprawdzisz na stronie jakimcc.pl.

Zwrot zostanie wypłacony do końca miesiąca następującym po miesiącu, w którym warunki do jego uzyskania zostały spełnione.

Zaproszenie do restauracji dla 2 osób

Nagrodą dodatkową jest 2-osobowe zaproszenie do restauracji biorącej udział w Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Weeky na 3-daniowy posiłek. Pula nagród jest ograniczona do 2 000. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze otworzą konto i zarejestrują się na stronie promocji.

Nagroda w postaci kodu elektronicznego zostanie wysłana w wiadomości w serwisie bankowości internetowej PKO. Wydanie nagrody nastąpi w dwóch turach: do 25 września 2017 roku i do 9 października 2017 roku.

Kod należny wykorzystać w czasie trwania Festiwalu w dniach od 20 – 29 października 2017 roku po uprzedniej rejestracji na stronie restaurantweek.pl. Zaproszenie obejmuje 3-daniowy posiłek, niestety za napoje musisz sam zapłacić.

I na koniec bardzo istotna uwaga. Warunkiem wydania nagród jest posiadanie aktywnego konta, wydanej do niego karty oraz nie wycofanie zgód marketingowych i handlowych.

Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie.

Podstawowe parametry rachunku Konto dla Młodych

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta.
 • bank nie pobiera opłaty za wpłatę lub wypłatę gotówki w oddziale.
 • 0 zł – przelew przez internet i za pośrednictwem serwisu mobilnego,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 – 5 zł – miesięczna opłata za kartę uzależniona jest od liczby wykonanych transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu i wynosi:
  • 0 zł –  jeżeli wykonanych zostało min. 5 transakcji bezgotówkowych,
  • 1 zł –  jeżeli wykonane zostały 4 transakcje bezgotówkowe,
  • 2 zł –  jeżeli wykonane zostały 3 transakcje bezgotówkowe,
  • 3 zł –  jeżeli wykonane zostały 2 transakcje bezgotówkowe,
  • 4 zł –  jeżeli wykonana została 1 transakcja bezgotówkowa,
  • 5 zł –  jeżeli nie wykonana została żadna transakcja bezgotówkowa,
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i za granicą.

Taryfę opłat i prowizji znajdziesz na tej  stronie banku.

Podsumowanie

W pierwszej chwili promocja PKO Bank Polski może się wydawać trochę dziwna, może zbyt wymagająca. Jednak kiedy zastanowimy się chwilę to zauważymy, że na co dzień bardzo często korzystamy z pizzerii, pubów i innych placówek gastronomicznych. Dlaczego zatem nie skorzystać z promocji banku PKO i otrzymać zwrot za nasze jedzenie?