Zgarnij premię 350 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium

„Zgarnij premię z Bankiem Millennium” to już V edycja popularnej promocja Konta 360°. Tym razem do zdobycia jest nagroda o łącznej wartości 350 zł.  Obejmuje ona premię pieniężną o wartości 100 zł i voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie FLY.pl.

W dniu 28 marca 2018 roku rejestracja w promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – V edycja” została zakończona.

Organizatorem promocji Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – V edycja jest firma Bonnier Business Polska Sp. z o.o. właściciel portalu Bankier.pl oraz Bank Millennium. Warunkiem otrzymania premii jest założenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową i spełnienie dwóch warunków. Przez okres dwóch miesięcy, w każdym z  miesięcy, należy zasilić konto kwotą 1 00o zł i wykonać jedną płatność kartą.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji Zgarnij Premię z Bankiem Millennium mogą wziąć udział osoby, które nie miały do tej pory żadnego kontaktu z Bankiem Millennium. Wyłączone są nie tylko osoby, które posiadały jakikolwiek produkt banku, ale także osoby które miały w przeszłości zawartą jakąkolwiek umowę z Bankiem Millennium.

Warunek ten dotyczy także współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów lub kuratorów posiadacza rachunku oraz użytkowników kart pre-prepaid, dodatkowych kart kredytowych, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Z promocji wykluczone są również osoby, które uczestniczyły już we wcześniejszych akcjach promocyjnych Konta 360° lub Konto 360° Student i osoby, które złożyły wniosek o konto i jest on w trakcie procesowania przez Bank.

Do promocji można przystąpić do 28 marca 2018 roku.

Warunki otrzymania premii o łącznej wartości 350 zł

W celu otrzymania premii o wartości 350 zł musimy  spełnić następujące wymagania:

  • do 28 marca 2018 roku zarejestrować się na stronie promocji,
  • po otrzymaniu e-maila z linkiem aktywacyjnym i przejściu za jego pośrednictwem na stronę promocji musimy wypełnić i wysłać wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. We wniosku powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Bank i zgodę na przekazanie przez Bank danych osobowych organizatorowi promocji dla celów związanych z promocją. Zgody te musimy utrzymać do 14 lipca 2018 roku.
  • do 4 kwietnia 2018 roku musimy  podpisać umowę o prowadzenie wybranego rachunku – Konto 360° lub Konto 360° Student,
  • jeśli zdecydowaliśmy się na otwarcie Konta 360°:
    • w kwietniu i w maju – w każdym z tych miesięcy musimy zasilić rachunek minimalną kwotą 1 000 zł i wykonać jedną transakcję kartą debetową lub za pośrednictwem usługi BLIK.
  • w przypadku wybrania Konta 360° Student:
    • w kwietniu i w maju – w każdym z tych miesięcy musimy zasilić rachunek minimalną kwotą 500 zł i wykonać jedną transakcję kartą debetową lub za pośrednictwem usługi BLIK.

100 zł od Bankier.pl

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani za pośrednictwem e-mail’a do dnia 30 czerwca 2018 roku. W mailu znajdziemy link, który przeniesie nas na stronę promocji w celu podania imienia i nazwiska oraz numeru nowo otwartego rachunku w Banku Millennium. Na wykonanie tej czynności mamy 14 dni od dnia przekazania informacji. Premia zostanie przelana na nasze konto najpóźniej do 14 lipca 2018 roku.

250 zł na FLY.pl

Voucher o wartości 250 zł otrzymamy na nasz adres e-mail w postaci kodu alfanumerycznego do 30 czerwca 2018 roku. Czas na jego wykorzystanie mamy do końca tego roku.

Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziemy pod tym adresem.

Charakterystyka Konta 360°

Opłaty za prowadzenie konta, miesięczną obsługę karty debetowej oraz za wypłatę gotówki z bankomatów na terenie kraju uzależnione są od spełnienia wymogu aktywności. Polega on na zapewnieniu w danym miesiącu wpływu na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł i wykonaniu jednej płatności kartą debetową lub płatności BLIK.  Jeżeli zostanie on spełniony wówczas konto, karta i wypłaty gotówki z wszystkich bankomatów na terenie kraju są darmowe.

W przypadku Konta 360° Student Bank nie wymaga zapewnienia wpływu na konto jakiejkolwiek kwoty.  Wystarczy tylko wykonać jedną transakcję kartą debetową lub płatność BLIK, aby prowadzenie rachunku nic nie kosztowało. Również miesięczna obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i za granicą będą darmowe. Konto 360° Student przeznaczone jest dla osób od 18 do 26 roku życia.

Szczegółowy opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule.