Zwrot do 900 zł z Firmowym Kontem Godnym Polecenia w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska uruchomił drugą edycję promocji skierowanej do przedsiębiorców. Za otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia oraz spełnienie dwóch prostych warunków Bank oferuje premię do 900 zł i zwolnienie z opłat przez okres 2 lat.

Co mogę zyskać?

Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia w „Promocji dla przedsiębiorców II” możesz otrzymać 4% zwrotu za zakupy opłacone kartą debetową wydaną do rachunku. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać 150 zł. Ponieważ zwrot będzie przyznawany przez okres 6 miesięcy łącznie możesz zyskać 900 zł.

Poza zwrotem z transakcji Bank przyzna Ci preferencyjne warunki prowadzania konta przez okres 2 lat. Obejmą one zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłat gotówki w kraju i za granicą oraz niektóre opłaty za przelewy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dla przedsiębiorców skierowana jest do osób fizycznych prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały żadnego rachunku bieżącego w Santander Bank Polska po 31 marca 2019 roku. W promocji nie mogą wziąć udziału przedsiębiorcy, których roczne przychody z prowadzonej działalności przekraczają 10 000 000 zł.

Posiadanie innych produktów, takich jak na przykład konto osobiste, nie wyklucza z udziału w promocji.

Do promocji można przystąpić do 31 grudnia 2019 roku.

Zwrot do 900 zł

Warunkiem zdobycia zwrotu w wysokości 900 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • w terminie do 31 grudnia 2019 roku złóż wniosek na stronie internetowej Santander Bank Polska, a następnie zawrzyj umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do usług bankowości internetowej Santander Mini Firma. W trakcie składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych i zgodę na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celach marketingowych.
 • w okresie 6 miesięcy kalendarzowych licząc od dnia otwarcia rachunku, w każdym z nich,  aktywnie korzystaj z karty debetowej,
 • w okresie 6 miesięcy kalendarzowych począwszy od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku,wykonaj przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego w kwocie nie mniejszej niż 200 zł.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu wymagań promocji w danym miesiącu otrzymasz na swoje konto zwrot za płatności kartą w wysokości 4% wykonanych płatności. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać 150 zł. Nagroda zostanie przelana na nowo otwarty rachunek najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś płatności kartą.

Otrzymana nagroda stanowi przychód dla osoby prowadzących działalność gospodarczą. Na Tobie spoczywa obowiązek jej rozliczenia z urzędem podatkowym.

Zwolnienie z opłat

Kolejnym bonusem jaki otrzymasz od Santander Bank Polska jest zwolnienie Cię z następujących opłat przez okres 24 miesięcy:

 • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia,
 • obsługa pierwszej karty debetowej (do wyboru: Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit),
 • wypłata gotówki w bankomatach na terenie kraju i za granicą.
 • przelewy wykonane w systemie Elixir z wykorzystaniem bankowości internetowej Santander Mini Firma,
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych w systemie BlueCash w miesiącu rozliczeniowym zleconych w bankowości internetowej,
 • realizacja zlecenia stałego w bankowości internetowej Santander Mini Firma,
 • realizacja polecenia zapłaty w bankowości internetowej Santander Mini Firma,
 • smsKody autoryzacyjne.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Poniżej zostały przedstawione standardowe opłaty Konta Firmowego Godnego Polecenia:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem wykonania w danym miesiącu przelewu do ZUS na kwotę minimum 200 zł, w przeciwnym wypadku 25 zł.
 • 0 zł – wydanie karty,
 • 7 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty, opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę nie mniejszą niż 400 zł,
 • bezpłatne wypłaty gotówki w bankomatach Santander Bank Polska,
 • 0 zł – pakiet 15 internetowych przelewów krajowych Elixir, każdy następny przelew 1 zł,
 • 0 zł – przelew do ZUS i US za pośrednictwem internetu,

Szczegółowy opis Konta Firmowego Godnego Polecenia znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja dla przedsiębiorców Santander Bank Polska jest chyba jedną z najłatwiejszych ze wszystkich promocji skierowanych do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wystarczy jeden przelew do ZUS lub US na kwotę 200 zł i płacić za zakupy kartą debetową przez okres 6 miesięcy, żeby zyskać zwrot do 900 zł. W celu uzyskania maksymalnej kwoty w danym miesiącu trzeba wykonać płatności kartą na kwotę 3750 zł. Czy jest to dużo? Być może tak, zwłaszcza w przypadku początkujących przedsiębiorców. Ale i tak warto wziąć udział w promocji, bo jeśli nawet nie uzyska się pełnej premii to przez okres 2 lat można się cieszyć z bardzo dobrego darmowego konta firmowego.

 

 

Przydatne dokumenty: