eKonto z BONUSEM – 100 zł za założenie, 650 zł zwrotu za zakupy

W dniu dzisiejszym wystartowała kolejna promocja eKonta standard, w której do zdobycia jest 100 zł za jego otwarcie, 650 zł w formie zwrotu za zakupy oraz 250 zł za jego polecenie.

Promocja została zakończona w dniu 18 grudnia 2017 roku!

Organizatorem promocji „eKonto z BONUSEM” jest firma Rankomat sp. z o.o., natomiast jej partnerem mBank. Oferta skierowana jest do nowych klientów mBanku, czyli wszystkich osób, które od 1 stycznia 2016 roku do dnia złożenia wniosku o konto nie były posiadaczem, ani współposiadaczem żadnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 roku. Z promocji wykluczone są również osoby, które złożyły już wniosek o konto i aktualnie jest on rozpatrywany przez mBank.

W ramach rozpoczętej promocji do zdobycia jest premia o łącznej wartości 1 000 zł na którą składają się nagrody z trzech oddzielnych akcji. Pierwsza do zdobycia jest premia pieniężna o wartości 100 zł, którą wypłaci organizator promocji firma Rankomat. Kolejną premię w wysokości 650 zł w postaci zwrotu za zakupy dokonane kartą lub BLIK’iem wypłaci mBank. Dodatkowo Bank zwolni uczestników promocji z opłaty za obsługę karty debetowej i zagwarantuje niezmienność opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów przez okres 2 lat. Ostatnią premię w wysokości 50 zł można otrzymać za polecenie eKonta standard i spełnienie warunków promocji przez poleconego. Można polecić maksymalnie 5 osób.

Bonus 100 zł w prommocji „eKonto z BONUSEM”

Warunkiem wzięcia udziału w promocji „eKonto z BONUSEM” i zdobycia pierwszego bonusu w wysokości 100 zł jest spełnienie następujących wymagań:

 • do 18 grudnia 2017 roku powinieneś:
  • zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres email i numer telefonu oraz zaakceptować regulamin promocji,
  • kliknąć w link zawarty w otrzymanej wiadomości e-mail, w celu potwierdzenia rejestracji,
  • zalogować się na stronie promocji i złożyć wniosek o eKonto standard i wniosek o kartę debetową (pamiętaj, aby podać adres e-mail taki sam jak przy rejestracji w promocji),
 • podpisz z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku eKonto standard i umowę o kartę debetową, umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku lub w placówce mKiosk lub mFinanse,
 • w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia eKonta  wykonaj co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę – może to być płatność kartą debetową, płatność w Internecie lub przelew do innego banku. Nie są brane pod uwagę wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje anulowane.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz od organizatora promocji bonus o wartości 100 zł. Informację o jego przyznaniu otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2017 roku. W ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij swoje dane (w tym numer nowo otwartego rachunku). Bonus otrzymasz najpóźniej do 2 marca 2017 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Premia 650 zł w promocji „Lepiej z eKontem”

Biorąc udział w akcji „eKonto z BONUSEM” stajesz się jednocześnie uczestnikiem promocji prowadzonej przez mBank „Lepiej z eKontem”, w której możesz zgarnąć do 650 zł. Wartość premii stanowi moneyback w wysokości 4% za płatności kartą debetową lub/i płatności BLIK. Płatności te muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych.

W celu otrzymania zwrotu powinieneś spełnić każdego miesiąca przez okres kolejnych 5 miesięcy następujące warunki:

 • wykonać transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych kartą płatniczą i/lub za pośrednictwem usługi BLIK na kwotę nie mniejszą niż 250 zł,
 • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1 000 zł na nowo otwarte konto,
 • przynajmniej jeden raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki do jej otrzymania.

Dodatkowo mBank zwolni Cię z opłaty za obsługę karty debetowej oraz otrzymasz gwarancję niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat przez okres 24 miesięcy. Gwarancja ta dotyczy następujących opłat:

 • prowadzenia eKonta otwartego w ramach promocji,
 • wypłat z bankomatów wykonanych kartą wydaną do promocyjnego eKonta,
 • realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet.

Opis promocji znajdziesz tutaj.

250 zł w Programie polecającym

Kolejną okazją do zarobienia dodatkowych premii jest skorzystanie z programu poleceń, w którym za jednego poleconego nowego klienta możesz otrzymać premię 50 zł. Możesz maksymalnie polecić 5 osób. Osoba przez Ciebie polecona musi być nowym klientem w myśl regulaminu promocji i spełnić warunki promocji „eKonto z BONUSEM”.

Warunkiem polecenia jest przekazanie osobie polecanej linku polecającego. W tym celu powinieneś się zalogować na swoje konto na stronie promocji „eKonto z BONUSEM”, gdzie w zakładce „Program polecający” znajduje się Twój unikalny link polecający. Teraz przekaż go osobie poleconej, która powinna za jego pośrednictwem założyć swoje konto w panelu Bonus.

Niestety od teraz Twoja premia zależy od osoby poleconej, która powinna spełnić wszystkie warunki promocji „eKonto z BONUSEM”.

Charakterystyka rachunku eKonto standard

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty – opłata nie jest pobierana, jeżeli w miesiącu zostanie wykonanych 5 transakcji kartą,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Opis eKonta standard znajdziesz w tym artykule.